@Jay Já to spíš vidím na klasickou áčtverku popsanou hustě hieroglyfy, množinami a čísly, ve kterých se nikdo kromě mě (a nakonec ani já sám) nevyzná. Ani nepočítám s tím, že bych rozdal body rovnostářsky úplně všem. Radši si vyberu pár svých favoritů a těm to pořádně osolím, i za cenu, že na ostatní nezbyde. Tvoji povídku jsem ještě asi nečetl. Ale s jedním bodem můžeš každopádně počítat. =D
@heavy_head: Žádnou protekci (nepochybuji, že můj styl poznáš)... zatím jsem četl dvě a proti té mé to je (dobře, alespoň jedna z nich) úplně jiná liga...
@Hildegarda: Já se naopak na rovinu přiznám, že jsem rád, že nebudu muset řešit dilema, jestli jsem nějaké povídce neuškodil jen proto, že se mi nečetla úplně dobře. (Smutné, ale je to tak)
@Hildegarda Klidně pro tebe něco slovensky napíšu, ale za tu příšernou gramatiku (slovenštinu znám jen z poslechu a tady z povídek, nikdy jsem se jí neučil ani v praxi nepoužíval) mě utlučeš k smrti ;-)
Nějaký slovenský příspěvek mi tam taky schází... Tak snad příště :-) Ale naopak co se mi hodně líbí, kolik lidí se s vervou pustilo do čtení a komentování - jen tak dál! :-)
Tak jsem si přečetl prvních pár povídek a říkám si, jak jsem mohl být tak naivní, že jsem doufal v nějaké dobré umístění. :-D Myslím, že pokud se umístím mezi 15. a 16. místem, bude to úspěch. :-D
Pardon za double post, ale mám dotaz. Smí autor napsat komentář ke své povídce? Nemyslím samozřejmě nějaké hodnocení, spíš jen odpověď na otázky, které byly položeny? :-)
@Dreamer: Ďábelská rychlost... vždyť na hlasování je ještě měsíc a půl... (a já zatím přečetl jen asi tři), co teď budeš dělat? Takové čekání na další kolo, to je takové "Martinovské" v malém, ne. :o)
Tomu nešlo odolat, jakmile jsem se pustila do čtení, tak jsem to musela dočíst všechno :) a odhlasovat jsem chtěla, dokud byly pocity z povídek čerstvé.
Jojo první povídka zde. :-) Že bych to nějak nevydržel, toho se tak ani nebojím, přecejenom teď stejně budu mít více než dost starostí se seminárkami. Spíš to byl jen takový "povzdech" :-)
zdravím všechny čtenáře... jak jste daleko s hodnocením... Já mám zatím přečteno něco přes půlku. Povídky jsou super a tak se snažím být na sebe tvrdý a číst jen jednu za den :-) Nevím jak vy, ale já budu mít určitě s rozdělením bodů velké problémy jak je nejlépe rozdat.
Komentáře
Jinak, předem díky všem autorům za materiál k počtení. Vynasnažím se okomentovat všechny.
Nevím, kde začít, všechno vypadá dobře! :-)
Dneska jsem dostal ty podtácky a vypadají skvěle!
Tvoji povídku jsem ještě asi nečetl. Ale s jedním bodem můžeš každopádně počítat. =D
Ale naopak co se mi hodně líbí, kolik lidí se s vervou pustilo do čtení a komentování - jen tak dál! :-)
(Pro jistotu znovu připomínám, že udělit lze maximálně 30 bodů.)
Nevím jak vy, ale já budu mít určitě s rozdělením bodů velké problémy jak je nejlépe rozdat.