TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
1185186188190191362

Komentáře

  • Sledujete někdo True Detective? Já si říkám, jestli jsem neudělala chybu a neměla si raději počkat, až budou všechny epizody venku, to týdenní čekání je peklo. A nemůžu se vynadívat na perfektní ponuré intro:
  • sledujeme. veľmi zaujimave zatial. osobne dufam, ze to nebude cele retrsopektiva (asi hej) ale ze nakoniec pride aj k pokracovaniu po rokoch a uzavretiu pripadu.
  • Jediné co sleduji je krimi seriál na čt1 v pondělí a po třech dílech jsem příjemně překvapen.
  • @Chmur A pak Čtvrtou hvězdu na zlepšení nálady.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Dreamer
    Viděla jsem zatím pilot, který se mi líbil moc a právě přemýšlím nad tím samým. Asi si počkám na celou sérii.
  • @Nevada já už to dojedu rozkouskované, ale myslím, že jako jeden celek seriál bude působit ještě lépe, asi si pak dám i maraton :)

    @sarven v to taky doufám a těším se na to.
  • upraveno 29. ledna 2014
    @brbr Jo...občas:-))
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 29. ledna 2014
    2. díl Mušketýrů byl sice lepší, ale pořád je to dost nablblé. Ale hlavně to na mě působilo dojmem, jako by nějaký díl při vysílání přeskočili. Začínám mít pocit, že to BBC natočila Francouzům k vzteku.
    A hrozně by mě zajímalo co vedlo někoho k myšlence, že by měl francouzský král vypadat jak Indián.
  • uch... v polovici druheho dielu som to nechal tak. je to blbe :(
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Hm, to naopak Justified S5 šlape výborně.
    Jen ty Raylanovy blondýny...
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Videl som prvú epizódu seriálu Doctor Who (z 2005). Zaujímavé, ale akosi tam bolo veľa vecí, ktoré mi vadili, no pokúšal som sa to zvaliť na dátum výroby.
  • @Branislav_Gepeto Myslíš snad, že v roce 2005 se točily úplně jiné seriály? :D On ten první díl není nejšťastnější ani nejchytlavější. Zní to divně, ale těch věcí, které se ti nebudou líbit, jestli se budeš dívat dál, bude hodně a taky hodně věcí, které tě odzbrojí, jestli máš pořád trochu dětskou dušičku. Prostě seriál, u kterého chápu hodnocení pět hvězd i dvě hvězdy. Pokud se na to chceš dívat jako na sci-fi, tak vydržíš zhruba dva díly. Jestliže chceš sci-fi seriál z roku 2005, doporučuju Battlestar Galacticu.
  • Rozkoukala jsem první díl True Detective - deprese na entou. Budu si k tomu muset sehnat něco na spravení nálady.
  • Neviem či niekto sledujete Community, ale dnes tam spomínali seriál od HBO - Bloodlines of Conquest stredovekú show plnú incestu, krvi, špionáže, pŕs a drakov, ktorá je robená podľa 10 rokov starých kníh ktoré, ako sa zdá, nikto nečíta :D.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @svoa00 Tak aj prvá séria HIMYM je z roku 2005 a na to, že to bol jednoduchý sitkom o 22 minútach je to lepšie než Doktor... Len keď to tu bolo tak oslavované, tak sa mi chce veriť, že to bude lepšie a že si to ešte užijem...

    Ale páčil sa mi scarymovievský vtip:
    ,,Bude ovládat všechen plast... Všechny vaše odpady, všechny kabely..."
    ,,Prsní implantáty!"
  • Už někdo viděl Klondike?
  • @Branislav_Gepeto HIMYM je hodně špatné přirovnání. To je seriál, který začal skvěle a vydrželo to zhruba dvě sezóny (předpokládám, že ty ti připadaly lepší než Doctor). Doctor Who se naopak nebojí vyvíjet pořád dál a je to nejrozháranější seriál, který jsem kdy viděla. V jednu chvíli se celá zápletka dílu s nadsázkou shodí a v další scéně Doktor mluví o tom, jaké to je, když je mu devět set let. Rozhodně ho ale nesleduj v českém dabingu, ztrácí dost svoje kouzlo. Pokud chceš sledovat sci-fi sitcom, tak asi ještě neznáš Červeného trpaslíka ;-) A ještě prosím nedělej si názor na seriály po jednom díle a na filmy po čtvrt hodině (to je netrpělivost typická pro naší dobu), dost možná o dost přijdeš. Když já to tak rychle vzdám, tak ve filmové databázi vůbec nehodnotím, i když spousta jiných uživatelů tolik soudnosti nemá 8-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 31. ledna 2014
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 31. ledna 2014
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 31. ledna 2014
    @Nevada Pardón, automatická chyba.
    To tá propaganda "Aliens don't always invade earth... But when they do, they start in America"
    Opravím...
  • @Branislav_Gepeto Proto mám daleko radši britské seriály - za prvé obecně řečeno britské televize nemají problém seriál včas ukončit, protože si věří, že dokáží dobře prodat i svůj další projekt. Za druhé v nich vystupují realističtější postavy, které jsou občas nesympatické nebo projeví slabost. Za třetí miluju britský humor. Jestli tě zajímá britská obdoba HIMYM, tak mě napadá Párování (Coupling), i když je už z roku 2000 a prvních pár dílů je taky vlažných. Jinak opakuju, že Doctor Who není sci-fi v tom obvyklém smyslu slova, logika dostává na frak a technologie se nevysvětluje. Celé to univerzum je nadsazené a často parodické (člověk by až čekal, že když Doktor poprvé řekne svůj věk, někdo nadhodí, že je fajn, když ve svém věku nevypadá jako mistr Yoda), ale není problém poznat, když tvůrci zvážní a chtějí diváka dojmout nebo trochu postrašit.
  • @Branislav_Gepeto Počkaj si na chlapečka s plynovou maskou. Ak sa ti nebude páčiť ten, tak Doktor nie je pre teba. :)
  • @Blackfish V Community dělají popkulturní odkazy způsobem, který se mi hodně zamlouvá. Celý jeden díl si vyprávěli příběhy pro Dungeon and dragons (asi ten vůbec nejlepší díl). Abed se taky dívá na britský sci-fi seriál, který začali vysílat na začátku šedesátých let a jmenuje se Inspector Spacetime, v jednom díle se dokonce vydá na fanouškovský sraz :D
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    Tak jsem se podíval na první díl True Detective a vypadá to velice slibně.
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @svoa00 To byl opravdu nejlepší díl, jako hráč D&D jsem ho ocenil :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Branislav_Gepeto Jdi na šestku, jsem zvědavá, co tomu pak řeknešm až se dostaneš do "současnosti" :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.