Nejoblibenejsi rod

upraveno 6. listopadu 2010 v Akce a hlasování

Sestavil jsem si žebříček mne nejvice sympatickych rodu. Jak jste na tom vy?

1. Starkove

2. Martellove

3. Lannisterove

4. Targaryenove

5. Baratheonove

6-7. Arrynove, Tullyove

8. Tyrellove

9. Greyjoyove

_______________________

Slys mne rvat

1246716

Komentáře

  • vertasvertas Zima se blíží
    upraveno 20. října 2013
    @Everett_Young
    Ano
    1. Je jich moc
    2. Je jich opravdu strašně moc
    3. Pár jich je nevinných
    Ale UnCat si na nich stejně ještě smlsne, pokud ji někdo nezabije podruhé.
  • 3. Pár jich je nevinných
    @vertas Jak by řekl Manderley: "Když se kácí Frey, létají koláče" ;-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 20. října 2013
    Everett_Young napsal(a):

    @vertas Chceš snad říct: "Nevěš všechny Freye na jeden strom?" :D

    :applause:

    Ešte k Rudým by sa dalo čosi ako: ,,Kto druhým ohne zapaľuje, sám v nich horí." :D
  • vertasvertas Zima se blíží
    To je jen teorie (i když tomu věřím) a koláče se jí, ale nelétají a to číslo 3 tam nebylo záměrně.
  • vertasvertas Zima se blíží
    Branislav_Gepeto napsal(a):

    Everett_Young napsal(a):

    @vertas Chceš snad říct: "Nevěš všechny Freye na jeden strom?" :D

    :applause:

    Ešte k Rudým by sa dalo čosi ako: ,,Kto druhým ohne zapaľuje, sám v nich horí."

    Lehká narážka na Stannise??
  • vertasvertas Zima se blíží
    upraveno 20. října 2013
    jak mám zrušit komentář navíc??
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Slenjoy napsal(a):

    Karstark(zrádci)

    image
    Everett_Young napsal(a):

    Chceš snad říct: "Nevěš všechny Freye na jeden strom?" :D

    Správně. Protože se na jeden strom všichni nevejdou.
  • Branislav_Gepeto napsal(a):

    Everett_Young napsal(a):

    @vertas Chceš snad říct: "Nevěš všechny Freye na jeden strom?" :D

    :applause:

    Ešte k Rudým by sa dalo čosi ako: ,,Kto druhým ohne zapaľuje, sám v nich horí." :D
    ...krajší je - ako sa do Hory volá, tak sa Gregor Clegane ozýva
  • 1. Stark
    2. Mormont
    3. Blackfyre
    (doufám, že ten novej uchazeč o trůn je od nich :D)

    4. Varys- ikdyž toho označovat za rod je dost pofidérní :D vzhledem k možným nástupcům :D, ale nej hráč
    5. Clegane - zajímavé dvě postavy


    Nejméně oblíbený
    1. Lannister - Ikdyž Tyrion a v poslední době i Jaime lepšují preference. Tak třeba bude z Jaimeho skvělý velitel Nights watch a Tyrion dojede na tu svoji pusu...
    2. Bolton
    3. Frey
    4. Targaryen - šílení králové s pár vyjímkama...
    5. Greyjoy - nejnudnější kapitoly v knížce


  • Pevně věřím, že Aegon všem vysvětlí, že Westeros patří jediné pravé vládě, vládě Draka...a že Loras žije :D
  • @Rickon Uchazeč o trůn od Mormontů? Já teda nejsem v sáze a všech možných i nemožných reáliích okolo dost nezběhlá, ale tohle se mi zdá trošku přitažené za vlásečky :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 21. října 2013
    Rickon napsal(a):


    Nejméně oblíbený

    4. Targaryen - šílení králové s pár vyjímkama...

    Těch výjimek bylo víc než pár... Vlastně ti dobří pořád dost převažují nad těmi šílenými a špatnými (čímž neomlouvám ty šílené a špatné).


    @Seans
    To patří k Blackfyreům, ne k Mormontům.
  • 1) Rod Mořských - Asi jediná rodinka chovající se normálně a netrpící žádnými úchylkami
    2) Targaryenové - Ani tak Dany, ale Aegon VI. (pokud je Targaryen)
    3) Tullyové - Krom Lysy sou všichni výborný, a navíc je z nějakého důvodu nikdo nemá rád
    4) Freyové - Vim, že mě asi oběsíte, ale Robb je opravdu zradil a RS bylo to jediný, co jim zbejvalo
    5) Karstarkové - Taková výborná rodinka
    6) Conningtonové - Jon pomáhá Aegonovi, bojuje s Nedem
    7) Baelišové - Malíček je jedinej, co tu Hru fakt umí
    8) Greyjoyové - Victarion je borec
    9) Tyrellové - Cersei je nemá ráda
    10) Thennové - Ti „nej“ seveřani
  • Páni, oni fakt existují lidé co mají rádi Freye? :-D
  • Jo, existujou :D
  • Zajímavý, první si zdůvodníš tím, že
    "Asi jediná rodinka chovající se normálně a netrpící žádnými úchylkami"

    a na druhé místo dáš Targaryeny.
  • @Blackfish Jak jsem řekl, ne všichni Targaryeni sou šílený (50/50), a ten zbytek sou borci (aegoni I a VI, Rhaegar,...)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Mikjan napsal(a):


    5) Karstarkové - Taková výborná rodinka

    :applause:
  • 1) Bolton - Není nad zajímavé a vyvážené rody. Chladnokrevného pragmatika s dokonalým smyslem pro sebekontrolu zabývajícího se jen tím, co po důkladném zvážení uzná za nutné či alespoň dostatečně užitečné, vyvažuje úchylný sadistický psychopat, který je schopen obětovat bez rozmyšlení takřka vše své zvrácené zábavě a zájmům - pokud otec neřekne jinak, samozřejmě. (Opravdu by mne zajímala povaha Ramsayho matky, ta musela být magor na n-tou.)
    2) Martell - Zřejmě jsou mi sympatičtí trpěliví a inteligentní lidé, kteří když už se racionálně rozhodnou, že je něco správné či podstatné, jsou schopni tomuto cíli obětovat vše a nenechají se emocionálně rozhodit. A opět - není to jednostranný rod. Kdybych měl poměřovat klidnou důkladnost x šílenost, Doran s Oberynem by mi z toho vyšli ve výledku asi stejně, jako Roose s Ramsaym ( i když v trochu jiném poměru ).
    3) Manderly - Viz 2), ale chybí jim ta druhá strana mince.
    4) Frey - Ano, souhlasím, při RW byli v právu. Ale především, Freye snad ani nelze mít nerad, protože se nacházejí v tak rozličné škále - od zákeřných tupců přes flegmatické cvoky až po vyložené sympaťáky - že kdyby se jimi všemi probral, tak opravdu každý si tam musí najít svého oblíbence. A to jsem ještě nezmínil samotného Lorda Přechodu, jenž sám ztělesňuje alespoň polovinu z těchto charakterů.
    5) Lannisteři - ty jsem tam prostě musel dát kvůli Jaimemu, jinak jsou mi celkem šumák.
  • Doran s Oberynem by mi z toho vyšli ve výledku asi stejně, jako Roose s Ramsaym
    Chudáci Dornové. Tohle si snad nezaslouží. Oberyn nebyl žádný šílenec. Pokud tedy nebereme vstoupit do arény proti Horovi jako bláznovství:-)

    F
    rey - Ano, souhlasím, při RW byli v právu. Ale především, Freye snad ani nelze mít nerad
    Tak já myslím, že přítomné dámy nesouhlasí. Mně osobně až tak moc nevadí, ale RW byla prasárna. Nejde o to, že se odklonili od svého pána, ale porušili právo hosta a zabili spoustu nevinných lidí. Když chtěli zradit, měli to udělat jinak. Takhle jimi celé Západozemí právem pohrdá.
  • @Chmur RS byla sice prasárna, ale velmi chytře vymyšlená prasárna. Neponechali nic náhodě a nenechali nikoho utéct, což znamená nikdo, kdo by se jim chtěl mstít a navíc přízeň tou dobou nejmocnějšího rodu - Lannisterů. To by jen tak nějakej Stark/Baratheon nevymyslel :)
  • Ono to až tak chytrý nebylo, krátkodobě si pomohli, ale ztratili respekt (ne že by před tím byli nějak vážení) všech ostatních rodů. V podstatě jimi každý pohrdá a určitě s nimi nepůjde do nějakého spojenectví. Navíc přízeň Lannisterů je skutečně přízeň lva...trvá jen do té doby, dokud má plné břicho:-)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Mikjan Ano, bylo to velice chytré, ale ze strany Tywina Lannistera, který se tím zbavil největšího konkurenta a zároveň si nad jeho vraždou umyl ruce. Pro Freye to byla hloupost.
  • Nebyla, obsadili Řekotočí a sou faktickými pány říčních krajin (Baeliše nepočítám, ti jsou tam jenom naoko), navíc Freyové tím opravdu získali přízeň Lannisterů, a Lannister vždy platí své dluhy. Otázka je, co s nimi udělá Aegon/Stannis
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Mikjan Tywin jimi opovrhoval, jeho přízeŇ opravdu nezískali. Jen je využil a pak na ně hodil všechnu špínu. Jaime to samé. A jestli si získali přízeň Cersei...to je jim celkem k ničemu.
  • @Everett_Young Tywinova přízeň se projevila tím, že jim dal Řekotočí ;-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    To dal víc (do budoucna) svému synovci, než Freyům jako takovým.
  • @Mikjan Lannisteři je využili, ale za to co Freyové udělali jimi opovrhuje jak půlka Lannisterů tak půlka zbytku Westerlands. (A rozhodně jim už nikdo věřit nebude.. nikdy)

    To si asi moc přátel nenadělali, že ?
  • Nenadělali si přátele, to netvrdim, ale dostali Řekotočí a faktickou vládu nad Říčními krajinami. Jedny přátele přeci jen získali - Boltony.
  • @Mikjan "Faktická vláda", zajímalo by mě co si pod tím představuješ ;)

    Jak již bylo řečeno, Řekotočí sice získal Frey, ale to bylo kvůli Genně, nikoli Emmonovi. Z těch dvou má hlavní slovo právě ona.
    Dále daně zatím spadají pod "majitele" Harrenhalu a titul "Lord Trojzubce" taky nepatří Freyům.
    A oddanost říčních lordů už vůbec ;)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.