Metafyzické putování za hledáním smyslu příběhu, které zůstane nezavršeno. Hlavní roli zde nehraje příběh, ale vypravěč, v tomto případě autor sám. Děj je nedůležitý, v podstatě na něm vůbec nezáleží. Vlastně ani žádný není. Stejně jako motivace postav. Nevíme proč, jak ani kam. Autor si jen tak hraje a dělá si, co se mu zachce. Je to božská hra, nikdo mu v tom nemůže zabránit, a ani k tomu nepotřebuje čtenáře. Ode Zdi k Dorne je cesta dlouhá a tahle povídka spíš než roadtrip připomíná trip. Jsem zvědav, jestli nám autor prozradí, co bylo jeho záměrem a jestli má povídka nějaký hlubší smysl, který jsem nerozluštil. Moc jsem to nepochopil, ale na několika místech jsem se dobře zasmál. :-)
Bylo to trochu neučesané, místy jsem byla zmatená, ale vidím tam potencionál - autor má bohatou fantazii, umí být vtipný, má zajímavé nápady a líbila se mi řada slovních spojení, která použil :-) Příště bych zkusila dát mezery mezi jednotlivé odstavce, bude se to líp číst ;-)
Oceňuju zvolené téma a snahu dostat příběh do takových souvislostí, jen mi to místy připadlo moc násilně roubované. Stejně tak humor - zábavné kousky se střídaly s úseky, kde autor ve snaze bavit tlačil až příliš na pilu. Méně je někdy více :)
Hmmm, to je pěkné, že tu píšete o slovních spojeních a hříčkách... když mě ta slovenčina říká tak tolik, že s bídou chytám smysl... Tak mě napadá, že to je smutné, ale mám pocit, že víc se mi daří chytat slovní hříčky v angličtině... Děj (jestli tam byl) jsem moc neuchopil. Na druhou stranu líbila se mi ta píseň/básnička na konci... ale zdá se mi to na takto dlouhý text docela málo - Být tam víc veršů a méně textu, asi bych to hodnotil a dost výše.
Komentáře
Hlavní roli zde nehraje příběh, ale vypravěč, v tomto případě autor sám. Děj je nedůležitý, v podstatě na něm vůbec nezáleží. Vlastně ani žádný není. Stejně jako motivace postav. Nevíme proč, jak ani kam. Autor si jen tak hraje a dělá si, co se mu zachce. Je to božská hra, nikdo mu v tom nemůže zabránit, a ani k tomu nepotřebuje čtenáře. Ode Zdi k Dorne je cesta dlouhá a tahle povídka spíš než roadtrip připomíná trip. Jsem zvědav, jestli nám autor prozradí, co bylo jeho záměrem a jestli má povídka nějaký hlubší smysl, který jsem nerozluštil.
Moc jsem to nepochopil, ale na několika místech jsem se dobře zasmál. :-)
Příště bych zkusila dát mezery mezi jednotlivé odstavce, bude se to líp číst ;-)
Děj (jestli tam byl) jsem moc neuchopil. Na druhou stranu líbila se mi ta píseň/básnička na konci... ale zdá se mi to na takto dlouhý text docela málo - Být tam víc veršů a méně textu, asi bych to hodnotil a dost výše.