Sportovní aktivity a podobné vylomeniny
Vzhledem k tomu, že místní Spolek přátel železa (AshaG, flanker.27, Krisa a příležitostně i já ;-) off-topicuje chvíli tu a chvíli zas jinde, zkouším tímto vytvořit topic věnovaný rozličným sportům, které sami aktivně provozujete/provozovali jste - ne nutně na soutěžní úrovni. Pro jistotu zdůrazňuju, že do toho nepatří pití piva na rekord, sledování fotbalu v TV, ani další bohaprosté* činnosti, které si někteří pletou se sportem.
*dovolávání se ho/jich k získání relevantnosti nestačí.
*dovolávání se ho/jich k získání relevantnosti nestačí.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.

Komentáře
Na základě letošních zkušeností musím potvrdit, že projíždějící K4 už je dobrý "parník" a výsledná vlna má pořádnou sílu ještě několik metrů od linie plavby. A pokud náhodou chcete závodníky "pronásledovat" po břehu, připravte se na to, že se pořádně proběhnete.
Řekla bych, že to byl 1km (i když jistá si nejsem, protože jízda je sestříhaná, tak nemůžu odhadovat podle času), protože na 500m by veslaři neměli šanci (kajak se rozjede rychleji) a na 2000m by zas podle mne vyhráli s přehledem veslaři.
Jop, chlapské K4 jsou už docela rychlé :)
@heavy_head Umím půleskymáky :P
"Ne, ona si z nás jen dělá srandu."
"Hahaha!"