Súhrn kníh Piesne ľadu a ohňa

upraveno 8. září 2010 v Píseň ledu a ohně
13

Komentáře

  • upraveno 21. června 2010
    blbnu tie odkazy. nieco zahaprovalo? chcel som pozriet kde som skoncil s Aryou
  • upraveno 21. června 2010
    dve aryie napísané. tretia zajtra.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. června 2010
    A jsou to árie pro soprán nebo alt?
  • upraveno 21. června 2010
    Taky bych se do toho pustil, ale nemůžu trefit na fórum, na stránce na něj není žádný odkaz. (twisted evil)
  • upraveno 21. června 2010
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. června 2010
    Ono už to jsou dva roky co jsem sesumíroval Jona a Tyriona v Bouři mečů, jaj, to to letí. A to jsem říkal, že hned začnu Brienne. No když začal Sarven tak aktivně, tož se asi o víkendu přidám.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. června 2010
    Jinak ten odkaz tu myslim bejval nahoře na úvodní stránce vedle odkazu na galerii, teď je tam asi místo toho Tanec.
  • upraveno 21. června 2010
  • upraveno 21. června 2010
    Jakej zákaz? Nesmysl. :-) Ten odkaz jsem tehdy asi vyšoup, páč si tu někdo stěžoval, že tu není info o Tanci. A forum bylo stejně mrtvý, jak příspěvkově, tak hlavně kvůli hostingu. No a pak chci propagovat tyhle stránky a ne nějaký forum odvedle, je škoda to tříštit a přitom proto už není důvod. Nebo snad jo? :-)
  • upraveno 21. června 2010
    no minimálne tam vešiam tie anotácie :) alebo ich mám dávať niekam inam?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. června 2010
    A taková spousta skvělých komentářů, reakcí výpadů a čeho všeho se tam sešla. Copak ti to není ani trochu líto? Kromě toho si vzpomínám na dobu, kdy bylo mrtvo tady a tam to bujelo životem...
  • upraveno 21. června 2010
  • upraveno 22. června 2010
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 22. června 2010
    Do toho heade, tenhle turnaj bude tvůj :))
  • upraveno 22. června 2010
    ja mam odkaz na lište firefoxu a občas tam nostalgicky zablúdim :)
  • upraveno 22. června 2010
  • upraveno 22. června 2010
    Nakonec to takový boj nebyl, našel jsem dole v patiččce jeden box volný, tak tam máš odkaz. Kdo chce, najde si ho, ale z výše uvedených technických důvodů a mé vlastní neschopnosti (uznávám, že si vybírám jednodušší cestu) to napravit, ho nehodlám více propagovat.
  • upraveno 22. června 2010
    No sláva, já věděl, že když tě o to slušně požádám, tak tě k tomu nakonec dokopu. :-) Počkej - kde? Já ho nevidím. Jo tam - až úplně dole, kde není vidět, úplně prťavý, no jo. Tak aspoň něco, když už ses musel tak přemáhat. Archiv se starým šrotem, jak jinak. :-)
  • upraveno 22. června 2010
    heade, šupol som ti tam par twisted evil
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 22. června 2010
    No vida, já věděl, že pořádený beranidlo i Alekova vrata otvírá.
  • upraveno 24. srpna 2010
    čo som to sľúbil napísať po mladej vlčici? Dorne alebo Krakenov? hm?
  • upraveno 24. srpna 2010
    Myslim Dorne. O krakatice se pak hlásil snad flanker.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. srpna 2010
    Jo, dokonce jsem celý měkkýše už přečet. Bohužel jsem se právě vrátil po 14 dnech do práce a dohánim resty. Příští tejden snad začnu.
  • upraveno 24. srpna 2010
    zajtra zavesim prve kusky
  • upraveno 25. srpna 2010
    No a mě teda čeká drahá Cersei. To je radosti. :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 25. srpna 2010
    Musíš se do toho ponořit. Všiml jsem si, že v sáze je častou odpovědí na něčí přání věta "já bych si zase přál, aby mi Cersei vykouřila..."
  • upraveno 26. srpna 2010
    Dorne je napísané. pls ak je drobná chyba, opraviť. dakujem.
  • upraveno 26. srpna 2010
    Skvělý, o víkendu to zpracuju a moh bych to už vydat, zpozdilé lordy doplním kdykoli.
  • upraveno 8. září 2010
    priatelia, ako postupujeme? možno martin čaká na nás, a to VŠETKO ČAKANIE je naša vina.... hm? :)
  • upraveno 8. září 2010
    Martin je na conu v Austrálii a jak je známo, když je na cestách, nepíše. Ale souhrny jdou dobře. head zrovna dotáhl Jaimeho v Bouři. A já jdu zase strávit pár pěkných chvilek s Cersei. :-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.