Hra o trůny

upraveno 25. dubna 2011 v Píseň ledu a ohně
245

Komentáře

  • upraveno 17. června 2010
    Nemá prosím někdo ságu třeba ve formátu pdf?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. června 2010
    Mám ji v papír desky formátu...
  • upraveno 17. června 2010
    To by emailem trvalo asi příliš dlouho:) Máš schopné havrany?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. června 2010
    Ále, už to neni co to bejvalo, dneska to šiděj, samý katování kostů a servis stojí za plesnivý zrrrní.
  • upraveno 18. června 2010
    :) Já si bohužel nemohu dovolit zakoupení knih ve hmotném stavu, ale ráda bych se k něčemu občas vrátila. Kdyžtak mi někdo prosím napište na mail - můj nick, seznam.cz
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. června 2010
    Jako prozatímní řešení doporučuju knihovnu.
  • upraveno 19. června 2010
    Tam už se na mě dívají divně.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. června 2010
    Pročpak? Pro častý půjčování?
  • upraveno 20. června 2010
    Víceméně ;)
  • upraveno 20. června 2010
  • upraveno 20. června 2010
    No z Bouře chybí pár postav, ale už mě nebavilo čekat, takže to tu na webu je i s těma chybějícíma. Hostina je snad zatím netknutá. Ale pokud by byla snaha z více směrů s tím pohnout, mohla by namotivovat i mě. :-)
  • upraveno 20. června 2010
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. června 2010
    heavy_head: Já? Mé druhé jméno je Stalin...
  • upraveno 20. června 2010
    tak pozor, ak to čaká na mňa, tak si pripravte vreckovky! dávam aryi deň maximálne dva! idem na to!
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. června 2010
    Ještě Samwell, kdo má Samwella?
  • upraveno 21. června 2010
    Kdo ví? Vždyť já už jsem sám zapomněl, koho mám vlastně sumářit. :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. června 2010
  • upraveno 21. června 2010
    Uh, uh... Měl jsem hodně práce na zahrádce. :-) Ale slibuju - slyšte! - že než Tanec vyjde česky, tak to bude.
  • upraveno 21. června 2010
    Nooo, no jen si na něj ukažme, na lajdáka. Mám pro tebe rodové heslo: "Práce se nebojím, klidně si vedle ní i lehnu." :-)
  • upraveno 21. června 2010
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. června 2010
    sarven: Než bude Bouře nebo než bude Hostina?
  • upraveno 22. června 2010
    hostina. všetko čo bolo napísané, musí byť upratané, aby mohlo prísť nové.
  • upraveno 22. června 2010
  • upraveno 22. června 2010
    Super. Arya byla snadná, nechceš ještě někoho? Nabízejí se asi volní: Brienne, Cersei, směs z Ostrovů, směs z Dorne.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 22. června 2010
    Brienne mám já, teda hádat se nebudu, ale už se na to psychicky připravuju.
  • upraveno 22. června 2010
    Na Sansu mi nesahejte. :-)
  • upraveno 22. června 2010
  • upraveno 22. června 2010
    heade, je tam ešte tvoj nedokončený jaimie, a v hostiene má ďalších 7 kapitol...
  • upraveno 22. června 2010
    Na Jaimeho mi taky nesahejte. Grr. :-)
  • upraveno 22. června 2010
    rozhodne.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.