Volby

upraveno 4. října 2014 v Rozličný pokec
Koho volit? Koho nevolit? a proč?
2456736

Komentáře

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Thorar napsal(a):

    veslování

    Nééééééééééééééééééé!!!!

    (Když jsem naposledy kopala na zahradě základy pro dlažbu, rozhodla jsem se, že se budu víc učit =D )
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    S takovejma kterejm smrdí poctivá práce zatočíme! Po bolševicku!
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Thorar Mně nesmrdí, ale byla to fuška jako prase a ještě jsem si rozbila ortézu na ruku :D
  • @Krisa
    že se budu víc učit
    hádám, že to zatim nepomohlo
  • @Everett_Young No ja som s eurom velmi spokojna. Hlavne, ked do domacnosti idu dolare ;).
  • @Hildegarda Teď jsem nějak nepochopil jak to myslíš :(
  • @Everett_Young Ked euro klesa, tak kurz je vyhodnejsi, z dolacov sa vytrieska viac eur ;)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    M1on napsal(a):

    hádám, že to zatim nepomohlo

    Bohužel to naopak pomohlo až moc :D
  • Považuji se za inteligentního člověka (v rámci možností), ale vesměs tady nevidím nic s čím bych souhlasil. Radši tedy nebudu psát komu dám svůj hlas, aby jste se mě náhodou nerozhodli ukamenovat.
  • @Krisa
    Everett_Young napsal(a):

    Trochu shrnutí:

    KSČ - ač budou zase na druhém nebo třetím místě, nikdo s nimi do vlády nepůjde a je to vyhozený hlas

    ČSSD/ODS - jedna strana rozdělená na dvě jakože soupeřící strany - obě plné hňupů a zlodějů. Nevolitelné stejně jako KSČ

    Top09 - strana ve které se sešli ti největší looseři ze všech ostatních stran protože je jinde nechtěli. Stejně nevolitelné

    Lidovci - vážně?

    Úsvit Japonského Císařství: Tomio okamura sice ví stejné ho*no jako všichni ostatní ale vtipně mluví. Je nevolitelný.

    ANO - Ne. Rozhodně ne.

    Zemanovci - Nevím nevím, levnější becherovka by přišla vhod, ale vědí stejné houby jako všichni ostatní.

    = Budu volit buď sebe nebo Piráty. Piráti vědí něco sice jen o jedné věci, ale to je pořád o jednu věc víc než všichni ostatní.

    hm.. jak na to tak smutne koukám, už vám ostávají asi jen .. Blôaničtí ritíži :o ;D) :twisted: alebo oživit Karla IV :king: =D :other: :weirwood:
  • @Gorgloj Klidně to pověz, nikdo tě neukamenuje, já už tu cihlu zahazuju :-D
  • @Gorgloj přesně ták ven s tím
  • upraveno 2. října 2013
    Jen naznačím, pokud drtivě vyhraje levice tak po studiu budu já drtivě přemýšlet o emigraci.
    Levice je nevolitelná, tvrdí, že zemi vytáhne z problémů, do kterých je sama dostala. Výkon levice za celou dobu existence české republiky a můžu říct i za dobu předtím, předvedla přinejlepším velmi neuspokojivý výkon.

    tak do mě levičáci :D (není myšleno na všechny, jen na voliče levice, aby se někdo nespletl)
  • Thorar napsal(a):

    @Krisa Není, ale lepší než nevolit :-) Pokud se nechceš přidat k mému dělnickému převratu, kdy se ustanovím králem a povedu zemi k úsvitu prosperity.

    vidím, že aj ty máš monarchistické sklony :-)

    @Gorgloj vsadím se, že je to práve česká monaarch.strana, uhádol som? :-P
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    svoa00 napsal(a):

    @Branislav_Gepeto Ehm, jeden z výsledků zneužití Slovenska pražskou vládou byla industrializace :D

    Aj tak to ale všetko vyrobili "zlaté české ručičky". A zo spolupráce ČR a SR tiež nemám dvakrát pocit "rovnocennosti".
  • @Gorgloj Nechci tě uvádět do deprese, ale ani pravice u nás není volitelná. Pravicové strany mají stavět rozvoj státu na podpoře podnikání nebo a "hubeném" státním aparátu. Nic z toho u nás takzvané pravicové strany nedělají. A víš, kam bych emigrovala já? Do Skandinávie. Což jsou pravověrní levičáci, což si můžou dovolit díky obřímu zdanění, za což získávají spoustu užitečných sociálních výhod třeba pro studenty nebo rodiče.
  • @Gorgloj Já s tebou naprosto naprosto souhlasím, protože levičáci to jenom zadlužujou, hlavně že se teď momentálně budeme mít dobře, třicet kaček je přece nelidská suma a co bych se starala, co bude za pět let, na tom přece nesejde. Svoji cihlu taky zahazuji a jdu tě přátelsky obejmout! :-D
  • @svoa00 Mezi Skandinávií a ČR je zásadní rozdíl, jejich levice za něco stojí a ty státy na to mají.

    @Seans Hlavně musí fungovat stát, pokud se bude ČR snažit dostat z toho, kde jsme, tak si samozřejmě lidi nebudou žít jako v Řecku před krizí. Až bude fungovat stát, tak si můžeme hrát na cokoli. Nebo se můžeme tvářit, že se nic neděje a pak najednou na tom budeme jak Řekové, to bude nádhera ne? Proč ze vzrušovat...

    A jinak pokud máš málo peněz přehodnoť svou životní situaci a přizpůsob se, válku nemáme, tak nevím kde je problém.
  • @Gorgloj Vždyť já právě vím :-)
    Netvrdím, že se vyznám v politice, ale mám aspoň tolik rozumu, abych se teplým barvám (socani, komunisti, lidovci) velikým obloukem vyhla.
  • @Seans Ach, tak tedy promiň, na internetu nejsem dobrý v poznávání sarkasmu :)
  • @Gorgloj V pořádku, já mám úplně ten samý problém :-)
  • Jen k té Skandinávii - tam se naopak v poslední době velmi prosazuje pravice a poslední volby skoro ve všech zemích i vyhrála.
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 2. října 2013
    @Gorgloj A kdo tu psal že bude volit levici, že si musíš hrát na něco extra a nonconforme? :-)
    Děláš jak kdybys to psal na novinky.cz pritom jsem snad byl jedinej kdo rekl koho bude volit, a jestli SSO považuješ za levičáky tak nevim teda.
  • Pánové, vím, že jsem otravná, ale naše pravice stát zadlužuje taky - a jak. Takže se "obloukem nevyhybejte teplým barvám". V tomhle ten rozdíl opravdu není.
  • @Thorar Všiml jsi si toho upozornění v závorce?
  • @svoa00 Ono to nefunguje tak, že si řekneme tak a teď budeme v plusu, doopravdy ne, to je dlouhodobá věc a nikdo mi nevymluví, že nejvíce zadlužili ČR právě levicové strany.
  • @svoa00 A co pravicová malá strana
  • @Gorgloj Nechci ti nějak kazit iluze, ale pokud si myslíš, že nás naše pravice (v čele s velkou trojkou Kalousek, Babiš, Okamura) vytáhnou z jakéhokoli dluhu tak si opravdu naivní. V současné době se má situace tak, že všechny státy světa kromě Číny, jsou zadlužené až po uši a jejich dluh pořád roste. Stejně tak poroste ten náš. Je to způsobeno tím, že stát si prostě půjčí peníze, a protože nemá na splacení, musí si půjčit jinde a víc aby ty současné dluhy splatil. Další rok pak nemá na splacení nového dluhu a tak si půjčí znovu - opět o něco víc. Všichni potom dluží všem, a v současné době už výše dluhu přesáhla výši reálného majetku ČR (čti: i kdyby se všechny země kterým dlužíme sebrali, přijeli sem s tanky a ukradly nám tu všechno co má nějakou cenu, výši dluhu se to stejně nevyrovná) a do takového stavu už se dostala většina světových zemí. Navíc, pokud jsi někdy četl definici pravicové strany, víš, že nemá chtít silný stát ale naopak velké občanské svobody. To ani jedna z našich "pravicových" velkých stran nedodržuje. Takže jak říkám, žádné oddlužnění se nekoná, ať zvolíš koho chceš.
  • Kde berete víru, že nové neokoukané ksichty dopadnou jinak než ty předchozí? Proč jste se rozhodli zrovna pro tu či onu reformátorsky se tvářící stranu, která momentálně uklidila kostlivce do skříní a špínu zametla pod koberec, na který za nějaký čas někdo veme prakl a pořádně ho proklepne? :-k
  • @Everett_Young a proč mi říkáš, to co vím? Myslíš ,že to nevím? Na dluh Itálie by neměli všechny státy EU dohromady. silný stát co je definicí silného státu, nepotřebujeme silný. Stačí jít na opačnou stranu než šli Řekové a tam nás levice nedovede.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.