Volby

upraveno 4. října 2014 v Rozličný pokec
Koho volit? Koho nevolit? a proč?
«13456736

Komentáře

  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 2. října 2013
    Hlavně jít volit. Já jasno mám(SSO), ale nikomu to necpu. Tyhle volby mě snad serou nejvíc a jsem z nich nejvíc znechucenej, ale stejně odvolím.


    Jinak "Volby 2013" by bohatě stačilo :-D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Já bych i šla, ale fakt vůbec, ale vůbec nevím koho...
  • upraveno 2. října 2013
    @Krisa Nápodobně, nemám důvěru k současným okoukaným ksichtům ani k novým rádoby reformátorům s plnou hubou lepších zítřků. :roll:

    P.S. co ta strana kvalitních lidí? Znělo to vcelku nadějně :D
  • upraveno 2. října 2013
    .
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @Dreamer to mi uniklo, to má být kdo?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Dreamer Asi nic - Ministryně výživy se nám rozešla s Ministrem financí, což by mohl být asi problém =D
  • Trochu shrnutí:

    KSČ - ač budou zase na druhém nebo třetím místě, nikdo s nimi do vlády nepůjde a je to vyhozený hlas

    ČSSD/ODS - jedna strana rozdělená na dvě jakože soupeřící strany - obě plné hňupů a zlodějů. Nevolitelné stejně jako KSČ

    Top09 - strana ve které se sešli ti největší looseři ze všech ostatních stran protože je jinde nechtěli. Stejně nevolitelné

    Lidovci - vážně?

    Úsvit Japonského Císařství: Tomio okamura sice ví stejné ho*no jako všichni ostatní ale vtipně mluví. Je nevolitelný.

    ANO - Ne. Rozhodně ne.

    Zemanovci - Nevím nevím, levnější becherovka by přišla vhod, ale vědí stejné houby jako všichni ostatní.

    = Budu volit buď sebe nebo Piráty. Piráti vědí něco sice jen o jedné věci, ale to je pořád o jednu věc víc než všichni ostatní.
  • @Everett_Young sebe ty si ve straně? 8-O
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • Doporučila bych hlavně volit menší strany a nenechte si od nikoho namluvit, že je to vyhozený hlas. Skončí to sice stejně vítězstvím ČSSD (kteří jsou IMHO lepší než ODS/TOP09 aspoň v tom, že musejí předstírat sociální politiku), ale snad taky menšinovou vládou a pánové budou muset skutečně dělat politiku - jakože vyjednávat a smlouvat a ne pár miliony uplatit jednoho dva poslance z opozice.

    Taky se těším, jak Miloš Zeman vítěze voleb vytroluje, ať to bude kdokoliv :-D
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 2. října 2013
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Thorar Přiznám se, že mi to vůbec nepomohlo :(
  • @Everett_Young Já ty piráty nevim nevim.Část jejich strany vypadá jak Rastafariáni a chtěj legalizovat konopí.Potkat zhulenýho řidiče v autě no nevim nevim.
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @Krisa Vyber stranu, která ti vadí nejmíň, ale zároveň o ní aspoň něco víš :-)
  • Taky se těším, jak Miloš Zeman vítěze voleb vytroluje, ať to bude kdokoliv
    @svoa00 :applause: Jo, to bude sranda.
  • ak vyhraje u vás čssd..doporučujem napísať našemu ryšavému hranolovi (fickovi) a opäť by sme mohli mať spoločnu ĆSSR ! ..(myslím,že v rozbitých JRD na slovensku sa nájde par kosakov a kladiv)
  • @Depresor S vaší současnou situací? To bychom se jako přetahovali kdo je na tom hůř nebo jak? 1) Slovensko šlo do kytek zavedením eura, při sloučení byste museli zavést zpět korunu nebo my přijmout euro (fuj fuj fuj, moc špatný nápad)
    2) Vaše populace nepřizpůsobivých je v rozkvětu ještě víc než ta naše takže to je další proti. A určitě by se toho našlo mnohem víc.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Depresor napsal(a):

    ak vyhraje u vás čssd..doporučujem napísať našemu ryšavému hranolovi (fickovi) a opäť by sme mohli mať spoločnu ĆSSR ! ..(myslím,že v rozbitých JRD na slovensku sa nájde par kosakov a kladiv)

    Už tak dávno nás nikdo nezneužil... Až sa nám po Uhorsku začalo stýskať :D
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    Soustřeďte se na téma, tohle je scifi.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)

    Úsvit Japonského Císařství: Tomio okamura sice ví stejné ho*no jako všichni ostatní ale vtipně mluví. Je nevolitelný.
    První akce po zvolení: Pošleme Gripeny na Pearl Harbor :)
  • upraveno 2. října 2013
    @flanker.27 a kolik těchhle smrtonosných nástrojů ČR vlastní?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Dreamer 12 jednomístných a 2 dvoumístné.
  • nejspiše se rozhodnu až ve chvíli, kdy budu mít vol. lístek v ruce ... zatim Okamura
  • @Branislav_Gepeto Ehm, jeden z výsledků zneužití Slovenska pražskou vládou byla industrializace :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Thorar napsal(a):

    Vyber stranu, která ti vadí nejmíň, ale zároveň o ní aspoň něco víš :-)

    No jo, ale to není moc pozitivní volba :(
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @Krisa Není, ale lepší než nevolit :-) Pokud se nechceš přidat k mému dělnickému převratu, kdy se ustanovím králem a povedu zemi k úsvitu prosperity.
  • @Thorar K tomu se rád přidám.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Thorar A musí být zrovna dělnický?
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @Krisa To za mě rozhodla volební kalkulačka, s tim já nic nenadělám. Ale bereme i pracující inteligenci. Co ty a lopata? Určitě máš z veslování namakáno ;-)
  • @Krisa Ne, je to převrat zaměstnanců sociální sféry, jenom se tváří jako dělnický :twisted:
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.