Bibliografie

upraveno 14. února 2007 v George R.R. Martin
Literární tvorba George R.R. Martina.Novely

Dying of the Light, Simon & Schuster, 1977; Soumrak na Worlonu, TRIFID 2003
Windhaven (with Lisa Tuttle), Timescape, 1981; Křídla snů, LASER 1993
Fevre Dream, Poseidon Press, 1982
The Armageddon Rag, Poseidon Press, 1983; Nemo Press, 1983
Dead Man's Hand (with John J. Miller), Bantam Books, 1990
A...

Číst celý článek zde
«134

Komentáře

  • Nejlepší je ta poznámka na Martinově blogu :D :
    The final story in DANGEROUS WOMEN will be my own, a 30,000 word novella entitled "The Princess and the Queen," a history (somewhat abridged) of the Dance of the Dragons, as set down by a maester of the Citadel.
    ...
    (The full 80,000 word account of the Dance will eventually appear in a book, as yet untitled, that we're calling the GRRMarillion).
    Doufám, že ten svůj GRRMarillion nehodlá psát někdy v nejbližších dvou desetiletích?!
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Dneska má Mistr narozeniny. :-) Mohl by to oslavit nějaký velkolepým prohlášením :D
  • @Montezuma3 Myslím že prohlásil že v další kapitole zabije dalšího Starka
  • Jaké to překvapení! A on je ještě nějaký na živu? :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    I kdyby ne, tak si nějakého oživí. A pak ho zase zabije.
  • Ještě horším způsobem než původně.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • @Nevada Dovedeš si představit jak moc mě tam sere ten nápis "Autor seriálu Hra o trůny"? :wall:
  • @Everett_Young Dovedu. =D To je jako kdyby u Tolkiena bylo napsáno "Autor film Společenstvo prstenu"
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 24. února 2015
    @Everett_Young Dovedu.

    @M1on Ne tak docela. Martin se přece jen na psaní seriálu ještě do minulé série podílel, i když jen minoritně. (Nicméně chápu pointu.)

    Holt seriál je v současnosti ta značka, která prodává, ať se nám to líbí nebo ne. (Ne, nelíbí!)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    V Rytierovi mám na konci reklamu s asi predčasným návrhom obálky a tá sa mi páčila viac :/
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Everett_Young Dovedu. Koukala jsem na Nově na Koření, kde byla reportáž z hostiny na motivy úspěšného seriály Hra o trůny :wall: . Btw jako zákusek neměli citronové zákusky, ale nějakou věc, co měla být morek lidských kostí přelitá krví :wall:
  • @Krisa: Já to viděl taky... Hostina na motivy serálu na motivy knihy Hostina pro vrány... :o)
    Myslím, že v tom zazněly takové perly, jako že vychází z konkrétní řady seriálu (v čem? Na Joffově svatbě byla holoubátka a ne křepelky vydávané za kuře -což samo o sobě není geniální nápad, ale nápad hodný dementa...-, ne?) a že na obrazovky právě přichází čtvrtá řada.
    Jako, hostina to mohla být super, ale seriálové předlohy se držela asi stejně urputně jako seriál knižní předlohy... ale prostředí super (až na rudou kněžku, z té jsem málem smíchy slít ze židle)
    Kdyby radši vyšli z knih, když už Martin ke gastronomii v knihách "občas" uteče...
  • @Krisa to mohli rovnou udělat dort ve tvaru prsou, ta se přece v seriálu vyskytují mnohem častěji než kosti :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Jay Měla jsem chuť tomu kuchaři, co tam plkal, rozmajznout brejle knížkou.

    Bohužel tu reportáž nemůžu najít, protože voyo :spike:
  • @Dreamer
    Třeba tenhle bych si dala :twisted:

    image
  • @svoa00 to by klidně mohla být Margaery =D
  • @Dreamer: To bys to napřed musel omotat kobercem... :o)
    @Dreamer: Jinak myslím, že to dávají v neděli dopoledne a vtipný je, že mám program většinou postavený tak, že stíhám Koření a pak ze zajímavosti kouknu na "Božské dorty",... myslím, že dotyčná by byla s to udělat asi tak stokrát trefnější dort na téma GoT/aSoIaF.
  • @Jay Challenge accpted!

    image
    image
    image
    image
    image

    Zvlášť ty dva svatební miluju =D
  • @svoa00: Hmmm, povedené kousky... ale u toho prvního bych jako první prohlašoval ono od Martina odposlechnuté: Větší! Mnohem, MNOHEM VĚTŠÍ!!!
  • Jinak tady jsou moc pěkné dortíky... ale GoT (jakkoli není špatný - ale na ty "svatební" nemá) tam jasně válcují Simpsonovi... :o)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Jay Tý jo, to mi přijde stejně morbidní jako svíčky ve tvaru zvířátek.
    "Jůůů, můžu si podříznout laňku a sníst jí hlavičku?" = "Můžu zapálil kočičce hlavičku?"
  • Ten prvy svadobny vyzera presne ako na nasej svadbe, akurat nas bol bez hlavicky, krvicky a sviecocky :)
  • akurat nas bol bez hlavicky
    @Hildegarda Takže vy jste tam měli ten zbytek ze zlovlka? :twisted:
  • @Everett_Young Mozne to je, lebo zvnutra som tortu nevidela. Ked som dostala na nu chut, uz bolo po nej. Niekomu asi to telicko s visnami v cokolade velmi chutilo :evil:
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    No já nevím. Jako umčo možná dobrý, ale dort má přeci vypadat jako dort a už od pohledu má říkat: "Sežer mě. Dělej! Kašli na lžičku a talířek. Zaboř do mě ksicht a celou mě sežer ty jedno cukrofilní prase."
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Příští týden vyjde nové vydání Martinovy pohádky Ledový drak.

    (Jen ta poznámka o Jonovi v anotaci je jen reklamní trik a úplně mimo, Ledový drak nemá s Písní ledu a ohně vůbec nic společného.)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    A Rogues dostali nový název - Darebáci. Termín vydání září. Škoda, Mizerové se mi líbili víc a doufala jsem, že to vyjde ještě na jaře.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.