Babinec aneb hnízdo zmijí

upraveno 1. února 2014 v Rozličný pokec
Koupila jste si právě krásnou novou sukni a ještě k tomu za dobrou cenu? Máte nového oblíbeného herce? Řešíte dilema, jestli lepší řasenky mají u Loreal nebo u Oriflame? Nevíte, co si máte obléct na celodenní výlet, když má pršet, ale postupně se vyjasňovat? Už zase netušíte, co budete vařit? Přinesl si váš manžel domů lesklé šusťáky, které letěly naposledy tak v osmdesátých letech a ještě se rozhodl, že vás v nich bude doprovázet při běhání? Řešíte, jestli si máte koupit další šaty s puntíky, i když doma máte už troje? Potřebujete někomu sdělit dojmy z filmu, který jste celý probrečela, jak to bylo dojemné? Musíte si postěžovat, že jste si koupila boty na podpatku a ta blbá štekle upadla už při prvním použití? Máte potřebu někomu ukázat svoje nové náušnice, koťátko nebo dítě? Už potřetí v tomto týdnu musíte žehlit a manžela ani nenapadne, aby aspoň umyl umyvadlo? Leze vám na záchodě hnusný velký pavouk a vy zaboha netušíte, co s tím budete dělat? Chcete se zeptat, jestli někdo nezná obchod s levným a nerůžovým dětským oblečením? Musíte si postěžovat, že se na vás celou dobu úchylácky díval jeden chlap v autobuse, i když dobře viděl prstýnek, anebo vás trápí, že i když jste měla sukni-bederní roušku, tak si vás nikdo ani nevšiml? Štve vás kamarádka věčným kecáním o okurkách a vám ani nezbyde čas jí sdělit, jak vám pěkně rostou ředkvičky? Velký zlý prodavač vám dneska nechtěl vyměnit tenisky, které nutně potřebujete do aerobiku a ještě byl protivný? Máte takovou tu typickou ženskou depku? Chcete někomu nutně doporučit nějakou knížku a nikoho to nezajímá? Jste těhotná?

A jediné, co vám na to vaši muži, kluci, přátelé, známí kamarádi, bratři, přítelové, otcové či dědečci řeknou jsou obvyklé průpovídky typu: Můžu si přidat? No a co má být? Ty naděláš! To si ze mě děláš srandu, ne? A kvůli tomuhle tady celej den vyšiluješ? Dones mi další talíř. Neruš, hrajou naši!

Jděte s tím do nově založené diskuse, kde si můžete vylévat srdce, nad jakýmikoli "kravinami" se vám zamane, řešit do nekonečna oblečení, vztahy, děti, no prostě takové ty typické ženské bolístky! Je to tu zde naprosto bez cenzury a mužům se zásadně zakazuje do čehokoli rýpat a pohoršovat se tu, můžou pouze chválit své ženy, jak jsou šikovné, krásné, chytré a prostě úžasné.

image
1100102104105106

Komentáře

  • @M1on Buďto si najdi nové tituly (onehdá jsem četla Kmotra a bylo to fakt dobrý, to moc doporučuju; anebo fantasy literatury je milión, tam si určitě něco vybereš) anebo udělej revoluci a postav se svým absolutistickým rodičům! :-)
  • @Seans Tak hrozný to zas neni
  • @M1on Můžu se zeptat kolik je ti let?
  • @Everett_Young Člověče, ty mi čteš myšlenky. Po vyčerpání řeči o knihách jsem se přesně na totéž chtěla zeptat :-)
  • upraveno 14. září 2013
    @Everett_Young ne nemůžeš =D nevim proč to potřebuješ?:)
  • @M1on Co je na tom tak pekelně top secret, já se tady taky klidně poníženě přiznám, že jsou mi dvě desetiletí a Everettovi bude 18 nebo 19 když maturuje, ale nemám důkazy :-)
  • Seans napsal(a):

    @Everett_Young Tak to já bych těch půlhodin mohla zase proležet hned několik. Když jsme někde na dovolené, tak je pro mě největší slast si lehnout někam do trávy ve spacáku, dívat se do stromů ....(ty stromy jsou podmínka) a přemýšlet o těch největších kravinách, třeba jestli zelený a fialový lentilky chutnají stejně. Jo, přesně tohle mám ráda :-)

    ..a probudíš se o pár hodin neskor :D (a ešteže sa tak lahko nespališ na slnku :-)
  • @Rolandzee-Zafira-Winterfell No já většinou fakt neusnu. Anebo jsou poblíž nějaký holky chochotající se nad ženskýma časopisama nebo zapáleně diskutující kluci, že mě to probudí, kdybych už zabírala :-)
  • @M1on Jen tak, chtěl jsem se zeptat proč si v 23 letech necháš říkat od rodičů kdy se máš jít opalovat, ale jinak nic.

    @Seans Ano, je mi 18. A jestli mě někdo pustí k maturitě, to se uvidí v pololetí =D
  • upraveno 14. září 2013
    @M1on a proč ne 32 ?
    ..(další radšej : ..22
    ..a pro.. - kua, nech si ty blbý židovskí :twisted: :dance: =D )
  • @Everett_Young za prvé mi neříkaj kdy se mam opalovat a za druhé si říkat mohou co chtěj 8-)
  • @Everett_Young K maturitě se nechceš dostat :-s ?
  • upraveno 14. září 2013
    (btw. Elysium už na ulozto.cz neni, NENI NIKDE ://( :evil: :roll: (
  • @M1on Chci, ale jestli to chtějí učitelé, to je jiná otázka :D
  • @Rolandzee-Zafira-Winterfell ále
  • upraveno 14. září 2013
    @Everett_Young já bych neřek, že to je na učitelích ;-)
  • @Rolandzee-Zafira-Winterfell btw? Spíš my bychom měli být btw se svýma kecama o opalování, ne? :-)
  • @Rolandzee-Zafira-Winterfell v jaký kvalitě to tam bylo?
  • @M1on Nebylo by, kdyby na to někdo posledních sedm let z vysoka nekašlal a neříkal si že to přece zvládne jako nic. Maturity se nebojím, ale spíš toho aby někoho z nich nenapadlo dát mi "neklasifikován" nebo nějakou podobnou blbost. Přece jenom, některým učitelům je dost proti srsti že by měli nechat maturovat člověka který tu školu celou proflákal :-)
  • @Everett_Young Když to tak řikáš, dělal si reparát někdy?
  • @M1on no ano, mysliš tú 1 kopiu CAM/kino-rip, co tam ešte nechali, síce má cca 1,3 gb, ale tak chceme aspon nejakú kvalitu, lepšiu,ne..
  • @M1on Ne, nikdy, vždycky jsem si ohlídal 75% docházky. Ale ze starší generace učitelů jsou tam proti mě hodně protesty, mámin bratranec tam dělá ředitele, takže od něj vím že si na mě dost stěžují.
  • @Seans nene, v pohode, práveže zrovna dnes tie ´kecy´ aj ocenujem, na tento takmer "novembrový ne-čas
    (som si len zmyslel to ted ist zohnat, a nechcel som rušit moc off-topicom ;:}
  • @Everett_Young Neřeš to, rebely mají učitelé rádi :-)
    Třeba naše češtinářka byla hotová ze spolužáka, kterej jí do písemky na hlavní myšlenku díla napsal Neserte krysaře P.S.: Rézi je hezká holka, co? a dostal dvojku, smajlíka a odpověď Michal Fryčar je hezkej kluk :-)
  • @Seans S učiteli do 35 let vycházím celkem v míru ale ti, co jsou o dvě generace starší mě nesnášejí. Hlavně proto, že většina těch lidí náš gympl sama vystudovala a dalo jim to dost práce a teď je prostě sere když to prochází někdo kdo z té školy nemá žádný respekt.
  • @Seans to bolo z jakeho románu ? ci muzikál, krysar ?
  • @Everett_Young Maturitu bych nehrotila, tu dá každej blbeček, spíš se uč na vysokou nebo se přemísti v čase a dělej sočky (pokud jsi tak neučinil). Kamarád chtěl jít na molekulární bilogii, kde berou asi 30 lidí z tisíce a právě ty sočky se mu docela vymstily, že na to kašlal a přitom byl chytrej a měl na to...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.