TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
1152153155157158362

Komentáře

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 22. srpna 2013
    @JoeGyry Ja sa v tom až tak nevyznám. Pre mňa je originál hra a v hre je znakom Red Version Charmander (FireRed má Charizarda), takže by mi to nevadilo. Akurát som mal pocit, že Green a Blue je to isté, pretože japonci majú pre slovo zelený aj modrý rovnaké slovo (aspoň tak niekde písali - Billov dedo opísal Oddisha ako zeleného zatiaľčo je modrý, to bola chyba v preklade), iba Green je v Japonsku a Blue je v Amerike. A to, čo bolo vydané neskôr ako updatovaná verzia bolo tuším Yellow (ako pre GS Crystal a RS Emerald a DPea Platinum).

    Akurát som si myslel, že keď Bulbasaur začal celý rad, tak bude uprednostnený.
  • upraveno 22. srpna 2013
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 23. srpna 2013
    Nevíte někdo proč byl zavřen server serialycz.cz?
  • @Everett_Young podle všeho soudní příkaz pro porušování autorských práv.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Videl som ďalšie dva diely Newsroomu. Koniec s "On popisuje Genou" možno nemal tak hlasnú a peknú pesničku ako I'll try to fix you, ale zato to pre mňa bol dosť silný koniec s dobrým soundtrackom - perie sa s ITTFY.

    A Sloan s Donom je túto sériu komická dvojka. Hlavne Sloan :D ,,Četla jsem si reakce, takže jsem věděla, že to bude na konci strašný, ale přesto jsem to prostě nečekala, to nemohli jednoduše... Kodak padá. Neprodám tě Kodaku, já tě nedám."
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    Je tu někdo kdo sleduje seriál Under the Dome a četl i předlohu? Zajímalo by mě, jak moc se to liší a jestli je v knize vysvětleno kdo/co, jak a proč? Bez spoilerů :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @Nevada Dík, teď jen zjistit jestli je v knize řečeno "kdo/co, proč a jak" a asi si ji přečtu :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Taky uvažuju, že seriál odložím až po četbě :)
  • Mě se to líbí oni se vždycky najdou hnidopiši viz tohle forum :twisted: :twisted:
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 29. srpna 2013
  • @Nevada Já na konci 2x07 prostě jen koukal a pak si řekl...tohle byl díl, za který stojí na ten seriál koukat.
  • @MissUtahraptor to už je delší dobu známo.
  • @M1on A probíralo se to tu? Já že jsem si nevšimla (ani ve zprávách na fb) a teď mě to docela překvapilo. ;)
  • upraveno 30. srpna 2013
    @MissUtahraptor Ne, nevim co je na tom k probrání a bylo to na edně.
  • @MissUtahraptor Bjorn bol jeho syn? A prečo ho preobsadili?
  • @JoeGyry Yep. Kvůli tomu časovému posunu- aby seděl věkem.

    @M1on To leccos vysvětluje- ednu nesleduji. ;)
  • @MissUtahraptor aha ja som to uplne zle pochopil od začiatku, myslel som že časový posun = začnú vysielať/natáčať ďalšiu sériu neskôr. Tak teraz tomu chápem. Úprimne povedané nikdy som Bjorna rád nemal.
  • Tak som práve dopozeral finále prvej sezóny American Horror Story, veľmi sa mi to páčilo možno až na ten záver. Videli ste niekto aj druhú sezónu? Pretože na internete sa buď to stretávam s názormi že to je ešte lepšie ako season 1, alebo práve naopak že je to úplna blbosť.
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    Mali ste pravdu. 7 cast Newsroom bola paradna.
  • Nemohl by mi prosím doporučit nějaký dobrý odpočinkový seriál pro nepříliš dobrodružnou povahu a nejlépe ne nic historického? Já nějak prostě nevím, nic mě nenapadá, sitcomy mě nějak nerozesmívají, upíry nemám ráda a slovo odpočinkový chápu sice jako něco, u čeho se nemusí moc přemýšlet, ale zase to nemusí být na úrovni Růžové zahrady.
    Děkuji :-)
  • upraveno 1. září 2013
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.