@JoeGyry Ja sa v tom až tak nevyznám. Pre mňa je originál hra a v hre je znakom Red Version Charmander (FireRed má Charizarda), takže by mi to nevadilo. Akurát som mal pocit, že Green a Blue je to isté, pretože japonci majú pre slovo zelený aj modrý rovnaké slovo (aspoň tak niekde písali - Billov dedo opísal Oddisha ako zeleného zatiaľčo je modrý, to bola chyba v preklade), iba Green je v Japonsku a Blue je v Amerike. A to, čo bolo vydané neskôr ako updatovaná verzia bolo tuším Yellow (ako pre GS Crystal a RS Emerald a DPea Platinum).
Akurát som si myslel, že keď Bulbasaur začal celý rad, tak bude uprednostnený.
Videl som ďalšie dva diely Newsroomu. Koniec s "On popisuje Genou" možno nemal tak hlasnú a peknú pesničku ako I'll try to fix you, ale zato to pre mňa bol dosť silný koniec s dobrým soundtrackom - perie sa s ITTFY.
A Sloan s Donom je túto sériu komická dvojka. Hlavne Sloan :D ,,Četla jsem si reakce, takže jsem věděla, že to bude na konci strašný, ale přesto jsem to prostě nečekala, to nemohli jednoduše... Kodak padá. Neprodám tě Kodaku, já tě nedám."
Je tu někdo kdo sleduje seriál Under the Dome a četl i předlohu? Zajímalo by mě, jak moc se to liší a jestli je v knize vysvětleno kdo/co, jak a proč? Bez spoilerů :-)
@MissUtahraptor aha ja som to uplne zle pochopil od začiatku, myslel som že časový posun = začnú vysielať/natáčať ďalšiu sériu neskôr. Tak teraz tomu chápem. Úprimne povedané nikdy som Bjorna rád nemal.
Tak som práve dopozeral finále prvej sezóny American Horror Story, veľmi sa mi to páčilo možno až na ten záver. Videli ste niekto aj druhú sezónu? Pretože na internete sa buď to stretávam s názormi že to je ešte lepšie ako season 1, alebo práve naopak že je to úplna blbosť.
Nemohl by mi prosím doporučit nějaký dobrý odpočinkový seriál pro nepříliš dobrodružnou povahu a nejlépe ne nic historického? Já nějak prostě nevím, nic mě nenapadá, sitcomy mě nějak nerozesmívají, upíry nemám ráda a slovo odpočinkový chápu sice jako něco, u čeho se nemusí moc přemýšlet, ale zase to nemusí být na úrovni Růžové zahrady. Děkuji :-)
Komentáře
Akurát som si myslel, že keď Bulbasaur začal celý rad, tak bude uprednostnený.
A Sloan s Donom je túto sériu komická dvojka. Hlavne Sloan :D ,,Četla jsem si reakce, takže jsem věděla, že to bude na konci strašný, ale přesto jsem to prostě nečekala, to nemohli jednoduše... Kodak padá. Neprodám tě Kodaku, já tě nedám."
5.9. 22:10 :dance: :dance:
@M1on To leccos vysvětluje- ednu nesleduji. ;)
Děkuji :-)