Poradna
web je plný mudrlantov, ale občas sa oplatí poradiť v úzkom kruhu ľudí, ktorých poznáte. niekto vie aké televízory sa oplatia kúpiť, niekto sa rozumie do opravy auta a niekto....
Kutilovia a odborníci, toto je miesto kde budete velebení nami, čo majú veľa otázok.
Kutilovia a odborníci, toto je miesto kde budete velebení nami, čo majú veľa otázok.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.

Komentáře
Teda ak je lacnejší. Ono už som sa stretol aj s prípadmi, keď čo bolo menšie bolo drahšie. Ako je to vlastne pri net/note? Veľký noťas je drahší, však? (Len pre istotu)
(ano, alebo jak tu nekdo spomínal neco o výhodních investicích, tak aj napr. 15 - 30 gramový zlatý odliatok (pliešok) ;) :p , avšak nanajvýš 40 g. (podla aktualnej spotovej, na londýnskej Gold exch., dosť ted kolíše, aj výkyvy sú) ovšem, toto je už téma na dlhšie, a komplexnejšie ;-)
(uhlopriečky, - myslené v palcoch
že velké ntbky nebrat ? no jako som už písal, (tak aj kvoli tomu, že sú predražené), tak to sa už oplatí vybrat a kupiť nejakú poriadnu, novšiu desktopovú zostavu, pričom za zhruba vela penez, vela muziki aj dostaneš, a u ntbku, síce velkého, by toho výkonu bolo (odosť) menej
(to že poměr cenaXvýkon je u ntb a pc odlišná už jsme mu říkali)
Něco jinýho jsou utlrabooky.
@Branislav_Gepeto Ne, cena notasu nesouvisi s velikostí, neni to čím větší tím dražší, ale co v něm je za HW.
Snaha výrobců přiblížit notebooky výkonově desktopům při zachování kompaktních rozměrů znamená navíc větší zátěž pro jednotlivé komponenty a v důsledku tak vyšší poruchovost.
Sečteno a podtrženo, notebooky jsou dražší, pomalejší, horší na práci i na hry, a ještě se sypou. Jo, a jde je snáz přepravovat..
Posledná veta ma rozosmiala.
Okys, dík, tak sa radšej zameriam na desktop.
(btw. RP štýl hrania ? ....? role-play(?) ?
( tie rozne sposoby, možnosti, štýly boja, dogfighty, úniky, krytie, výpady a pod. - či už u leteckích, pozemních panzers, námorních, alebo jednotlivích vojakov.. - menšie merítko, \ rozloha mapy, menej jednotiek, viac detailov - užší "výrez" (bojiska),menší záber
strategia -je napr. v (odosť) vačšom merítku, - napr. série jako Panzer Generals I - III, Steel Panthers 1 - 3, a tiež (a to najma) všetky budovatelské, napr. série Civilization, Age of Empires, Colonization, Alpha Centauri, Master of orion 2, Rise of Nations, a pod.
- tu je najma to merítko - mapou sú tu celé velké bojiská, územia, štáty, planeta, +aaj viac