Velmi nápadité! :-) Taky bych to chtěla slyšet se zpěvem (zkoušela jsem se trefovat do té hudby, ale v mém podání to bylo nic moc :-D, v podání autora by to určitě bylo mnohem lepší) ;-)
Druhé kritické čtení - tady je skutečně škoda těch pár chybek, protože v písni čtené nahlas jsou hodně vidět. Vím, že je amnestie na chyby, ale tady mne mrzí. Opravdu si však cením tuto formu :-)
Požádala jsem kluky, aby mi to zahráli na kytaru, ale v té veselé tábornické náladě to tak asi nevyznělo. Jo, bylo to pěkné, ale oproti skvostům typu Ašara nebo Sandor jsem to nějak úplně vypustila z hlavy. Ned poeta se mi líbil víc (pokud to psal ten stejný člověk).
Komentáře
Tohle kolo zdá se bude hooodně silný.
Jinak moc fajn :-)
Super nápad.
:-)
Gratuluju.