Já bych ráda poděkovala taky dvěma pisatelům, kteří se účastnili údajně poprvé jakékoliv literární akce zde a chovám naději, že obohatí řady místních psavců trvale i při dalších příležitostech :-))
Ach jo...já samosebou vím dobře, že sám, protože mi to psal, když mi to drabble posílal, jen mi bylo trapné hovořit za Aruthu a nechávala jsem, ať nám to řekne sám :-)
No, trošku mě mrzí že se nám sešlo tak málo příspěvků. Čekal jsem alespoň tolik co povídek, spíše jsem očekával že při rozsahu 200-250 slov se bude schopno zapojit mnohem více lidí. Tak až bude kolo 2, tak neváhejte a pište. Jinak chtěl bych moc poděkovat všem co něčím přispěli, byla to zábava číst všechno od Jiného Bořivoje až po knihu bratří Baratheonů.
Také jste si všimli, že každý používá jiné slovo za stěžejní? Pro někoho to byly vykopávky, pro mne třeba labutěnka (a hned men napadla Cersei), pro dalšího zpropadený králík nebo pendrek, pro Jiného emigrace :-) Tím hodně ta variabilita započne už v nápadu :-))
Blekfiši, já jsem pro, Everett by si taky dal další kolo, Raptorka říkala, že by si dala kolo, ale ne hned. Seans posila je v Německu, jinak by do toho šla taky. Co říkají ostatní ? :-)
@Černá_Alison Právě jsem si říkala, že tohle bych mohla zkusit, jestli by mě psaní nezaujalo :) Jenže můj problém byl vždycky u slohů, že se tam promítlo něco osobního a pak jsem nechtěla, aby to někdo četl :D
To sice bývá u povídek časté, ale drabble je příliš krátké a "omezené", že k tomu moc nedochází. Ale každopádně to můžeš zkusit napsat a pak vyhodnotit, jestli to osobní je nebo ne :-)
@flanker.27 Tak prežiť by sa to dalo, možno by to robilo drabble zaujímavejšie, len som sa potreboval posťažovať, že som mal prekrásne dlhú poviedku a tu vyše 400 znakov, aj to v skrátenej verzií... No a skrátiť to bolo ako "Tento znak je nedôležitý, ten ide preč" :D Ale nebudem brániť výzvam.
@Arutha To je prdel. Viac než samotná poviedka každého zaujala rozprávoká kniha od bratov Baratheonov :D Moja poviedka mohla mať vlastne len jednu vetu.
Komentáře
Já bych ráda poděkovala taky dvěma pisatelům, kteří se účastnili údajně poprvé jakékoliv literární akce zde a chovám naději, že obohatí řady místních psavců trvale i při dalších příležitostech :-))
Tím hodně ta variabilita započne už v nápadu :-))
Směle se vyjadřincujte, kdy byste si dali rádi další kolo :-)
Co říkají ostatní ? :-)
Jenže můj problém byl vždycky u slohů, že se tam promítlo něco osobního a pak jsem nechtěla, aby to někdo četl :D
A další? Každý názor vítán - vyjadřincujte se prosím :-))
Vieš akú prácu mi dalo osekať ten môj epos?
@Arutha To je prdel. Viac než samotná poviedka každého zaujala rozprávoká kniha od bratov Baratheonov :D Moja poviedka mohla mať vlastne len jednu vetu.