Babinec aneb hnízdo zmijí

upraveno 1. února 2014 v Rozličný pokec
1969799101102106

Komentáře

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Montezuma3 =D Vejteha pichlavej je krásný název
  • @Černá_Alison já myslel, že eskamotér je člověk specializujicí na útěky 8-O
  • @M1on
    Eskamotáž = artistický kousek, výkon s cílem oklamat pozornost diváka


    Objevování a přemísťování holubů a králíků do toho spadá :-D Obávám se, že i ježci :twisted:
  • @Černá_Alison já vím splet jsem si pojmy =D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 8. srpna 2013
  • Měkkota vzít si pod to slipy :-))
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Černá_Alison Ono možná lepší...jak nad tím tak přemýšlím, tak asi určitě :D
  • Pro nás to dozajista lepší je :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Protože je měkkota? :)
  • @flanker.27 Myslíš, že to od něj je ohleduplnost? :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Černá_Alison Netroufám si soudit. :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • Jo to jsem onehdá viděla a tké mne to zaujalo :-))
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • tak to je na mne poněkud silné kafe...to nechám flankerovi :-D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    A presne pre tento výjav sa potopil Titanic.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Helejte lidi, já mám od rána žaludeční potíže, teď jsem zjistil, že mám horečku a ještě mi sem dáváte takový chutnosti... :)
  • @flanker.27 z čehopak jsi to chytil?
  • To je přehřátím (neplést si s přihřátím:-). Dej si studenou sprchu a hodně pij studené (ne ledové). Žaludeční potíže s tím souvisejí. Navař si čaj, nesladit a studený pít. Džbán si třeba dej do lednice. Hodně to pomůže.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @flanker.27 A já dneska našla super nabídku ručníků - už se z nich nedělají jenom dorty, ale i obří penisy. (přemýšlela jsem, jestli ti ji sem mám hodit, ale nakonec jsem to neudělala)
  • @Krisa a co je zase tohle sakra za příspěvek? 8-O
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Teplo k tomu určitě přispělo, ale myslím, že spouštěč byla thajská restaurace, kam jsme včera zamířili s kamarádem.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @M1on Tady si někdo koleduje, že sem ten odkaz/obrázek fakt dám :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    BTW na studenou sprchu (už druhou) se právě chystám.
  • @flanker.27 v tom případě "smecta" - stačí půl sáčku a pak studený čaj - může být silnější a hodně pít.
  • Nevzdaloval bych se daleko od toalet =D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Ochlazen, čaj už druhý se chladí a krom toho sežvejkáno živočišný uhlí, pročež parafrázuji Wericha - copak nemáte něco proti bolesti co neni nechutný?
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @flanker.27 pár panáků (whisky třeba) a bude líp...
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @flanker.27 na trávení pomůže kvasnicové pivo. Ale to budeš mít rušnou noc...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Thorar To už jsem jednou použil, na radu ranhojičky Alison zvané černé, kombinace dvou frťanů a jogurtu v půlhodinových intervalech a zabralo to. Leč momentálně domácí becher není.
    @Everett_Young To bude i bez toho. Pozvracím se, nepozvracím se... Zatím je to na vážkách a napínavé.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.