Babinec aneb hnízdo zmijí

upraveno 1. února 2014 v Rozličný pokec
Koupila jste si právě krásnou novou sukni a ještě k tomu za dobrou cenu? Máte nového oblíbeného herce? Řešíte dilema, jestli lepší řasenky mají u Loreal nebo u Oriflame? Nevíte, co si máte obléct na celodenní výlet, když má pršet, ale postupně se vyjasňovat? Už zase netušíte, co budete vařit? Přinesl si váš manžel domů lesklé šusťáky, které letěly naposledy tak v osmdesátých letech a ještě se rozhodl, že vás v nich bude doprovázet při běhání? Řešíte, jestli si máte koupit další šaty s puntíky, i když doma máte už troje? Potřebujete někomu sdělit dojmy z filmu, který jste celý probrečela, jak to bylo dojemné? Musíte si postěžovat, že jste si koupila boty na podpatku a ta blbá štekle upadla už při prvním použití? Máte potřebu někomu ukázat svoje nové náušnice, koťátko nebo dítě? Už potřetí v tomto týdnu musíte žehlit a manžela ani nenapadne, aby aspoň umyl umyvadlo? Leze vám na záchodě hnusný velký pavouk a vy zaboha netušíte, co s tím budete dělat? Chcete se zeptat, jestli někdo nezná obchod s levným a nerůžovým dětským oblečením? Musíte si postěžovat, že se na vás celou dobu úchylácky díval jeden chlap v autobuse, i když dobře viděl prstýnek, anebo vás trápí, že i když jste měla sukni-bederní roušku, tak si vás nikdo ani nevšiml? Štve vás kamarádka věčným kecáním o okurkách a vám ani nezbyde čas jí sdělit, jak vám pěkně rostou ředkvičky? Velký zlý prodavač vám dneska nechtěl vyměnit tenisky, které nutně potřebujete do aerobiku a ještě byl protivný? Máte takovou tu typickou ženskou depku? Chcete někomu nutně doporučit nějakou knížku a nikoho to nezajímá? Jste těhotná?

A jediné, co vám na to vaši muži, kluci, přátelé, známí kamarádi, bratři, přítelové, otcové či dědečci řeknou jsou obvyklé průpovídky typu: Můžu si přidat? No a co má být? Ty naděláš! To si ze mě děláš srandu, ne? A kvůli tomuhle tady celej den vyšiluješ? Dones mi další talíř. Neruš, hrajou naši!

Jděte s tím do nově založené diskuse, kde si můžete vylévat srdce, nad jakýmikoli "kravinami" se vám zamane, řešit do nekonečna oblečení, vztahy, děti, no prostě takové ty typické ženské bolístky! Je to tu zde naprosto bez cenzury a mužům se zásadně zakazuje do čehokoli rýpat a pohoršovat se tu, můžou pouze chválit své ženy, jak jsou šikovné, krásné, chytré a prostě úžasné.

image
1969799101102106

Komentáře

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Montezuma3 =D Vejteha pichlavej je krásný název
  • @Černá_Alison já myslel, že eskamotér je člověk specializujicí na útěky 8-O
  • @M1on
    Eskamotáž = artistický kousek, výkon s cílem oklamat pozornost diváka


    Objevování a přemísťování holubů a králíků do toho spadá :-D Obávám se, že i ježci :twisted:
  • @Černá_Alison já vím splet jsem si pojmy =D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 8. srpna 2013
    Konečně trefný nápis na tričku :)
    image
  • Měkkota vzít si pod to slipy :-))
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Černá_Alison Ono možná lepší...jak nad tím tak přemýšlím, tak asi určitě :D
  • Pro nás to dozajista lepší je :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Protože je měkkota? :)
  • @flanker.27 Myslíš, že to od něj je ohleduplnost? :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Černá_Alison Netroufám si soudit. :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    image
  • Jo to jsem onehdá viděla a tké mne to zaujalo :-))
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Černá_Alison image
  • tak to je na mne poněkud silné kafe...to nechám flankerovi :-D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    A presne pre tento výjav sa potopil Titanic.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Helejte lidi, já mám od rána žaludeční potíže, teď jsem zjistil, že mám horečku a ještě mi sem dáváte takový chutnosti... :)
  • @flanker.27 z čehopak jsi to chytil?
  • To je přehřátím (neplést si s přihřátím:-). Dej si studenou sprchu a hodně pij studené (ne ledové). Žaludeční potíže s tím souvisejí. Navař si čaj, nesladit a studený pít. Džbán si třeba dej do lednice. Hodně to pomůže.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @flanker.27 A já dneska našla super nabídku ručníků - už se z nich nedělají jenom dorty, ale i obří penisy. (přemýšlela jsem, jestli ti ji sem mám hodit, ale nakonec jsem to neudělala)
  • @Krisa a co je zase tohle sakra za příspěvek? 8-O
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Teplo k tomu určitě přispělo, ale myslím, že spouštěč byla thajská restaurace, kam jsme včera zamířili s kamarádem.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @M1on Tady si někdo koleduje, že sem ten odkaz/obrázek fakt dám :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    BTW na studenou sprchu (už druhou) se právě chystám.
  • @flanker.27 v tom případě "smecta" - stačí půl sáčku a pak studený čaj - může být silnější a hodně pít.
  • Nevzdaloval bych se daleko od toalet =D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Ochlazen, čaj už druhý se chladí a krom toho sežvejkáno živočišný uhlí, pročež parafrázuji Wericha - copak nemáte něco proti bolesti co neni nechutný?
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @flanker.27 pár panáků (whisky třeba) a bude líp...
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @flanker.27 na trávení pomůže kvasnicové pivo. Ale to budeš mít rušnou noc...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Thorar To už jsem jednou použil, na radu ranhojičky Alison zvané černé, kombinace dvou frťanů a jogurtu v půlhodinových intervalech a zabralo to. Leč momentálně domácí becher není.
    @Everett_Young To bude i bez toho. Pozvracím se, nepozvracím se... Zatím je to na vážkách a napínavé.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.