Drabble č. 2 - 1. kolo

upraveno 9. srpna 2013 v Povídky

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Slanečci, utopenci a buřty jsou od jistého věku lákavější než večírky :)
  • Vyloženě ty dvě vidím :-D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Skvělá kombinace k večeři =D
  • Chybí k tomu jahodový koktejl :-D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Černá_Alison A kyselá okurčička :D
  • Nesmí chybět arašídové máslo! (jedna z nejhnusnějších věcí, co jsem kdy ochutnala - já si blbec myslela, že je sladké a chutná něco jako barila! a on je to nasolený masný hnus velebnosti!)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Aha, tak to jste mne rovněž vyvedly z celoživotního omylu.
  • A ještě si, prosím vás, nedávejte rajčatový džus! Nevím, jestli vám taky doma strouhávali rajčata s cukrem a do toho třeba i piškoty - bylo to děsně dobré....a tak jsem očekávala, že rajčatový džus bude něco takového. Omyl omyl - ten džus je solený a pepřovaný!!! Fuj!

    A také jsme si v anglii namazala toust máslem a marmeládou! To máslo je solené!!!!
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Tak zrovna ten jsem někde usrkl, takže vím, že nepít.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Černá_Alison A nebyl to džus připravený pro Bloody Mary? Tam se to solí a pepří... Já rajčatový džus ochutnala jako malá, nechutnalo mi to, ale vůbec si nepamatuju, jak to vlastně chutnalo.
  • To mi letuška donesla podnos a na něm tři druhy džusů - jabko, pomeranč a rajče. Říkala jsem si, že jabko a pomeranč znám, tak si dám to rajče. A to byla ta chyba!
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Černá_Alison Taky jsem v letadle ochutnal rajčatový džus. Je to sice už dlouho, ale moc dobře si pamatuji jak to bylo odporné.
  • A zásadní chyba je zhluboka si přihnout...a teď nevíte, kam to v letadle plivnout!!! Hajzlík je zásadně obsazený a tak tam stojíte ve frontě u hajzlíku, kterou letušky rozhánějí div že ne smetákem a nemůžete jí ani odpovědět! :-D
  • @Černá_Alison igelitový sáček nebo zpět do kelímku :D
  • Jo to říkáš teď, ale ne, když máš plnou hubu svinstva a panikaříš, protože se bojíš, že to vyklopíš :-D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.