Naštěstí si nemusíš vybírat :-) To jen, že mi to zkrátka připomnělo ten její hrdinný proslov zakončený hymnou :-)
Jo a hezká scénka :-) Na tu jsme si nevzpomněla, ale hned jak jsem ji viděla, tak se mi vybavila Jirásková na konci Slunce, seno a pár facek, kde také kus Marseillesy zpívá :-D
@Tom Jestli učiníš pro adoptovaný národ tak záslužný čin, že to tam rozstřílíš bazukou padni komu padni - nikdy to nemůže být vedle a nevinnému - tak si vezmu do postele klidně i tebe :-)) (budeme celou noc hrát deadmatch v piškvorkách!)
Komentáře
Vzhůru děti za Francii
nadšly vlasti slavné dny! :-D
To mě fakt žere, že jste zachránili vědu takhle blbě. :)
"Jak primitivní"
"Ale jak účinné!"
:-)
Když už jsme u toho hecovacího zpěvu...
Jo a hezká scénka :-) Na tu jsme si nevzpomněla, ale hned jak jsem ji viděla, tak se mi vybavila Jirásková na konci Slunce, seno a pár facek, kde také kus Marseillesy zpívá :-D
:P
Mimochodem - co v tom klipu dělají Ohnouti?
Společný koncert pár let nazpět.
To leccos vysvětluje.
Poznámka: Všem autorům se omlouvám za neustálé offtopicování - že jste rádi, že jsem se vrátila? =D
@Tom Právě proto ne :-)