Drabble č. 5 - 1. kolo

upraveno 9. srpna 2013 v Povídky
«1

Komentáře

  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    Tady pomůže jedině František Argentinský.
  • Tady musím stále myslet na Haló Haló :-))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Nevídím tančík... :)
  • upraveno 5. srpna 2013
    Ale já přímo vidím madame Edith jako archeoložku, která provolává, že slavně zvítězí :-)

    Vzhůru děti za Francii
    nadšly vlasti slavné dny! :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Nevěřím, že by autor nechal zvítězit Herr Inka III. :)
  • Však taky ne, když madame Edith zapěje, tak jí všichni dají, co chce :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    na to se nedá říct než:
    To mě fakt žere, že jste zachránili vědu takhle blbě. :)
  • To mi nutně připomíná Kopeckého:
    "Jak primitivní"
    "Ale jak účinné!"
    :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Krom toho jsem pro zákaz zbraní hromadného ničení :)
  • To madame Edith není - stačí sýr do uší :-))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 5. srpna 2013
    Sýr do uší, zpěv madame Edith, nevím, co vybrat dřív :)

    Když už jsme u toho hecovacího zpěvu...

  • Naštěstí si nemusíš vybírat :-) To jen, že mi to zkrátka připomnělo ten její hrdinný proslov zakončený hymnou :-)

    Jo a hezká scénka :-) Na tu jsme si nevzpomněla, ale hned jak jsem ji viděla, tak se mi vybavila Jirásková na konci Slunce, seno a pár facek, kde také kus Marseillesy zpívá :-D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Boží redesign =D. Moc se mi líbil zpropadený králík jako přezdívka.
  • Zpropadená Krisička? :-))
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Černá_Alison Teď spíš uštvaná :D
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Krisa Uštvaná zpropadená Krisička? :twisted:
  • Uštvaná, pak naštvaná,...to jsou ty fáze :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Tom Teď si nejsem jistá, jestli si ze mě děláš srandu, nebo jo :D

    Mimochodem - co v tom klipu dělají Ohnouti?
  • @Krisa Já si z tebe dělat legraci? Nikdy! Nebo navždy! :D

    Společný koncert pár let nazpět.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Tom Hmmm, tak teď která varianta bude pravděpodobnější... :-k

    To leccos vysvětluje.
  • TomTom
    upraveno 7. srpna 2013
    @Krisa Prostě vem k sobě spát vojáka, co když ho ráno vodstřelí... :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Tom Proč zrovna vojáka? :D

    Poznámka: Všem autorům se omlouvám za neustálé offtopicování - že jste rádi, že jsem se vrátila? =D
  • @Krisa protože toho ráno vodstřelí! :D Nebo Bártu. ještě chvíli bude žvanit a hodim na něj z ochozu granát :D
  • Jsme moc rádi a mi oftopikování vůbec neva :-) Ono se to stejně vrátí vždycky k původnímu tématu samospádem :-)

    @Tom Právě proto ne :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Tom Já nechci nikam brát nikoho, koho bude někdo střílet :D (A Bártu už vůbec ne)
  • @Tom Jestli učiníš pro adoptovaný národ tak záslužný čin, že to tam rozstřílíš bazukou padni komu padni - nikdy to nemůže být vedle a nevinnému - tak si vezmu do postele klidně i tebe :-)) (budeme celou noc hrát deadmatch v piškvorkách!)
  • @Černá_Alison Kladu si otázku, zda-li prezident zeman mi dá "jen" amnestii nebo rovnou medaili :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.