Hodnocení povídek 5. kola - Ice & Fire

upraveno 11. srpna 2013 v Povídky
15791011

Komentáře

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • Se snažím, ale u snažení zůstává :-D Dokonce si dělám tabulku s plusy :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Po půlnoci se ochladilo a dalo se i trochu myslet, takže mám ohodnoceno.
  • Letos to ještě není tak zlé a to horko z duše nenávidím (není nad bouřku a nějaký ten snížek navrch), ale ještě nejsem ve stádiu sprchování ledovou a větráku...loni manžel vozil na víkendy ještě druhý větrák z práce. Včera na bečce taky bylo příjemně, ani jsem synkovi nedávala něco na hlavu. A teď fouká osvěžující voňavý větřík.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Černá_Alison Závidim. Tady je vedro už od asi šesti ráno...
  • @flanker.27 Chápu, že ve městě, kde horko rezonuje mezi paneláky a asfaltkami či betonem je nesrovnatelně horší než horské údolí podél řeky uprostřed lesů. Do města never more krá krá krá :-p (Mimochodem voda v řece má nyní maximálně 12 stupňů)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    V zimě to tu má svý výhody, zato v létě...
  • Že vám to furt melduju, ale máte přečteno? :-))
  • Původně jsem chtěl dát taky několik kol ve stylu stupňů do pekla (roztleskávačka, normálně, kriticky a full toxic), ale nakonec jsem si řekl, že nebudu fušovat jiným do řemesla a zůstanu normální. =D
    Omlouvám se, že jsem se i přesto pravděpodobně nechal unést, občas mne emoce zradí. :-)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @heavy_head Přestaň číst povídky a mazej psát drabble. :evil:
  • @Everett_Young Nech ho, ať se s komentářema dostane ještě trochu dál, než ke dvojce :-)
  • @Everett_Young Nebuď sprostý, to slovo neznám. =D
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @heavy_head Myslím že znáš, nebo už si dokonce nějaké poslal. Ale kdyby náhodou ne, tak ve fanouškovské fikci máš podrobný návod.
  • Musíš mě chápat, budu teď tak týden mimo. Zrovna jsem začal číst tu flankerovu. :-D
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @heavy_head Doufám že na tu sis vzal v práci volno :)
  • Full toxic by mohlo být po tom sluníčkovém zajímavé :-))
    Třeba jednou udělám taky full toxic :-) Ne to by nikdo neunesl :-)
  • Vážení a milí pisatelé. Po dlouhé úvaze a s Krisí poznámkou, že objektivní býti nelze, jsem usoudila, že se bez bezvýznamného hlasování Černé Alison obejdete :-)
    Všem jsme vám řekla, co se mi na povídkách líbí a co by šlo možná vylepšit, ale je to jen a jen můj osobní názor :-)

    Na mnoha povídkách mne zaujaly některé části nebo konkrétní nápady. Asi nejvíce na mne zapůsobil feťákův deníček. Předesílám, že bytostně nesnáším povídky zahrnující drogy a dokonce když na to narazím v detektivce, tak je odložena. Ale tady to nějakým záhadným způsobem zafungovalo a celý ten pokřivený obraz mne velmi zaujal svou komplexitou. Netuším, kdo to napsal, ale to nevadí, aspoň je můj názor objektivní (Kriso :-p).

    Howg :-)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    Tak dnes nastal konec pátého věku.
  • Ano ano a my netrpělivě čekáme na promptní zveřejnění výsledků a následné zveřejnění nových témat vítězem :-)
    Doufám, že vítěz bude uznalý a už témata má :-))
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Nééé, já ještě musím bodovat. Ale nevím jak a nevím kdy :)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    Tak rychle, aŤ to stihneš dneska.
  • Ja som bohuzial v polovici a tie najdlhsie poviedky ma este cakaju. Bohuzial dnes vyplavala na povrch jedna nemila osobna zalezitost, takze budem hodnotit, ale po funuse. Ugla je moj vzor! :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • Ugla je hoden následování v mnoha ohledech :-))
    Mimochodem - již dočetl Tanec s draky? :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Černá_Alison Ne - ale už chápe, proč všichni nadávají na Daaria :D

    Jdu na bodování - bratránek jede na výlet na kole, takže mě propustil :)
  • @Krisa Stejně nechápu, jak je to možné s kamarádem flankerem :-) Na mne vyvíjel takový tlak a tak dlouho do mne hučel, že jsem i přes veškerý odpor, protesty a zhnusené remcání, poslední třetinu dočetla téměř proti vlastní vůli :-D Ugla musí být naprosto inertní :-D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Tak a je to :)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Černá_Alison Nořní Král ti nestačil? =D
  • Vlastně to bylo hezky zimní téma, ale to už bylo. Teď by to chtělo nějaké nové chladivé :-D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.