Ba celé galaxie? :-)) Je to šedesátiletý chlapík, který působí normálním a seriózním dojmem, ale víc o něm nevím :-) Básničky omezuje na přírodní lyriku, žádné emo. Víc nemohu posoudit.
@Černá_Alison ale ne u nás:D a navíc chtěl bych vidět jejich členy jestli nosí každej den kápi jestli se snaží používat sílu, jestli denně meditujou atd...
@M1on A ukaž mi katolíka který naprosto poctivě dodržuje všechny katolické zásady (hlavně ty protichůdné). tohle je naprosto nedokazatelné, jde prostě o trollování.
Rytíři Jedi se u nás stihli zaregistrovat ještě před posledním sčítáním lidu :-)) Ti u nás registrovaní jsou!
Žáden úřad není oprávněn zkoumat legitimitu ani hloubku víry kohokoliv, kdo se hlásí k jakékoliv církvi. Například římskokatolická církev má mraky členů na které pobírá příspěvky, leč ti věřící nejsou - pouze byli bez vlastního svolení pokřtěni - kromě toho jsou ze značné části ateisté a přesto církev dělá obstrukce s jejich "propuštěním" ze svých řad! Být členem církve neznamená, že člověk musí být věřící.
Komentáře
Je to šedesátiletý chlapík, který působí normálním a seriózním dojmem, ale víc o něm nevím :-) Básničky omezuje na přírodní lyriku, žádné emo. Víc nemohu posoudit.
http://brno.idnes.cz/ministerstvo-nechce-cednik-povolit-dbp-/brno-zpravy.aspx?c=A130801_165604_brno-zpravy_lva
Neni. Tady je vidět ta disciplinovanost rytířu jedi, oproti těm líným špagetožroutům.
Žáden úřad není oprávněn zkoumat legitimitu ani hloubku víry kohokoliv, kdo se hlásí k jakékoliv církvi. Například římskokatolická církev má mraky členů na které pobírá příspěvky, leč ti věřící nejsou - pouze byli bez vlastního svolení pokřtěni - kromě toho jsou ze značné části ateisté a přesto církev dělá obstrukce s jejich "propuštěním" ze svých řad! Být členem církve neznamená, že člověk musí být věřící.