Krásně to ukazuje na nesmyslnost výjimek ze zákona z náboženských důvodů :-)
" "Pracovníci brněnského magistrátu nemohou zkoumat, zda je víra žadatele legitimní," zdůvodnil mluvčí Žára.
Nový zatím dostal jen dočasný občanský průkaz platný měsíc. Ale fotku s cedníkem bude mít i na klasické občance, která se vydává na deset let a je už ve výrobě. Na ten si ho s kuchyňskou potřebou na hlavě vyfotili sami úředníci."
Jo, včera jsem si pořádně neprohlédl vzor dočasného dokladu. Ale jestli to má zatím dočasný, jsem zvědav, jestli vytrvá a nechá si tu fotku dát i na občanku se strojově čitelnými údaji...
Jo, na jednu stranu, na tu druhou si vezměte, že to přece měl bejt boží plán, kdyby nebyl odsouzen, nenaplnil by se sofistikovaný boží plán sám sebe zplodit, nechat se odsoudit, mučit, opustit se, vstát a tak lidem odpustit, takže zpochybnit zákonnost procesu se spasitelem vlastně narušuje nevyzpytatelné cesty boží... Já tu náboženskou "logiku" prostě nechápu...
BTW co takhle přezkoumat řízení s Janem Husem, 27 "českými pány", Janem Sladkým Kozinou a tak dále? :)
@flanker.27 Já se musím přiznat, že jsem to taky úplně nepochopila, jinak by mi přišlo, že jeho taťka = ve skutečnosti vlastně on sám byl na JK hrozně zlý...
Komentáře
http://zpravy.idnes.cz/fotka-s-cednikem-na-obcancedc9/domaci.aspx?c=A130731_161720_brno-zpravy_lva
" "Pracovníci brněnského magistrátu nemohou zkoumat, zda je víra žadatele legitimní," zdůvodnil mluvčí Žára.
Nový zatím dostal jen dočasný občanský průkaz platný měsíc. Ale fotku s cedníkem bude mít i na klasické občance, která se vydává na deset let a je už ve výrobě. Na ten si ho s kuchyňskou potřebou na hlavě vyfotili sami úředníci."
Je to dočasný doklad.
účinnost od 1.1.2012
Vzor občanského průkazu bez strojově čitelných údajů
příloha č. 3
http://www.zakonyprolidi.cz/file/data/2011c139z400p003u001.png
Hele já nevím, kdyby to byla pravda, bylo by to super :)
http://www.zakonyprolidi.cz/cs/2011-400
http://www.zakonyprolidi.cz/file/data/2011c139z400p003u001.png
http://www.mvcr.cz/clanek/osobni-doklady-642319.aspx
Tak to je takové shrnutí, pokud je něco z toho špatně pak máš třeba pravdu.
Jo, na jednu stranu, na tu druhou si vezměte, že to přece měl bejt boží plán, kdyby nebyl odsouzen, nenaplnil by se sofistikovaný boží plán sám sebe zplodit, nechat se odsoudit, mučit, opustit se, vstát a tak lidem odpustit, takže zpochybnit zákonnost procesu se spasitelem vlastně narušuje nevyzpytatelné cesty boží... Já tu náboženskou "logiku" prostě nechápu...
BTW co takhle přezkoumat řízení s Janem Husem, 27 "českými pány", Janem Sladkým Kozinou a tak dále? :)
Myslíte, že to je součástí krutého mučení? http://kultura.idnes.cz/vezni-na-guantanamu-ctou-padesat-odstinu-sedi-fo7-/literatura.aspx?c=A130731_122429_literatura_ob