@flanker.27 To jsem hrála, ale dřívě jsem psala o koukání se na poníky, což je základ. Hra je pouze přidaná hdonota :) Boje se nebojím - potřebujeme ostříhat malého psa, takže si svazování nacvičím předem :P
Dospělí chlapi v růžových oblečcícha maskách poníků ti nepřijdou dostatečně úchylní? Kámoš říkal, že se jich stranili všichni ostatní účastníci, rptoože kostýmy jsou fajn, ale čeho je moc toho je příliš :-D
@flanker.27 Teď se směješ. Ale jednoho dne nás Krisa všechny odveze do srdíčkových táborů, zavře do televizních komor a všechny nás zponíkuje :( A pak budeme všichni růžový a sluníčkový (včetně Nevady) a neuvěřitelně roztomilí
Komentáře
Boje se nebojím - potřebujeme ostříhat malého psa, takže si svazování nacvičím předem :P