"Flusík" hravě zvládl zkrotit draka a (moji oblíbenou) bytost chaosu, takže mi v tomhle případě "nějaký tyranosaurus" nepřipadá jako tvor hodný vítězství. :D
@flanker.27 Poslední jednorožec mě dost zklamal. Je mi jasné, že můj názor bude spíš ojedinělý, ale myslím si, že film nesahá knížce ani po kotníky a nijak mě nenadchl ani v rámci animáků. :(
Komentáře
ps: křivák nebo vepřík jsou slušivé kusy garderoby :-p První kus oděvu, který jsme si kdy v životě koupila sama a mám ho dodnes:-)
Malé se předají další generaci :-D