No teď odjíždím,ale v pondělí zase dorazím a budu zlá na zbývající povídky :-p Ti urážliví na mé subjektivní hodnocení mohou dštít síru, ti, kteří kritiku k věci unesou mi příště vytřou zrak dokonalým dílkem :-) Mám radost z každé povídky a všechny jsem si s chutí přečetla (nebo zatrylkovala :-p :-) ) Předpokládám, že všichni mají dostatek sebekritiky, že profesionální to není, ale to neznamená, že se nemůžete vypracovat a za rok či dva přihlásit povídku třeba do soutěže o rytíře české fantasy :-) Pro ty, co považují svá dílka za dokonalá již nyní to samosebou neplatí - ti už nemají co zlepšovat :king:
Určitá míra kritiky je asi dobrá a autorům může propříště pomoct, ale nic se nemá přehánět :-) Taky by se mohlo stát, že v dalším kole přijde třeba jen pět povídek :-D
A k povídkám - Chybí mi ještě přečíst dvě povídky, ale musím říct, že je to velmi kvalitní a povedené kolo :-) Ale favorita zatím ještě nemám.
To jste se moc nepochlapili - si říkám 6 dní pryč, že tady nestihnu přečíst ani co je nového a za pár minut hrstka příspěvků přečtená. Vy jste chrápali či co? :-D
@Krisa Je to ohavný překlep :-)A ano odhadla jsi to dobře :-) Prostě když má člověk tolik roboty a starostí o rodinu, tak nemá čas myslet na svá bolístka a navíc si před děckama musí zachovat tvář, že :-)
@Černá_Alison Mně to došlo až při psaní toho dotazu :D Já bych ráda neměla čas myslet na své bolístky, ale to teď bohužel úplně nemohu ovlivnit, což vše ještě zhoršuje :(
@Krisa Ale no tak :-) Čerství absolventi mají v těchto letech problém najít adekvátní zaměstnání. Není to důvod k depresi, protože se nejedná o tvé selhání :-*
@Černá_Alison Já vím, ale právě ten pocit bezmoci mě ubíjí. A taky vím, že je naprosto normální hledat práci půl roku, rok...ale stejně mě to ničí (a zvlášť to, že mi někteří ani neodepíšou, i když odpovídám na jejich inzeráty).
Konec OT: Po dočtení všech povídek jsem si našla nějaké horké favority, teplé favority a vlažné favority. Teď jen musím vymyslet, komu jaké body dám. Každopádně všem autorům děkuji a těším se na další kolo :)
Komentáře
Ti urážliví na mé subjektivní hodnocení mohou dštít síru, ti, kteří kritiku k věci unesou mi příště vytřou zrak dokonalým dílkem :-)
Mám radost z každé povídky a všechny jsem si s chutí přečetla (nebo zatrylkovala :-p :-) ) Předpokládám, že všichni mají dostatek sebekritiky, že profesionální to není, ale to neznamená, že se nemůžete vypracovat a za rok či dva přihlásit povídku třeba do soutěže o rytíře české fantasy :-)
Pro ty, co považují svá dílka za dokonalá již nyní to samosebou neplatí - ti už nemají co zlepšovat :king:
A k povídkám - Chybí mi ještě přečíst dvě povídky, ale musím říct, že je to velmi kvalitní a povedené kolo :-) Ale favorita zatím ještě nemám.
Prostě když má člověk tolik roboty a starostí o rodinu, tak nemá čas myslet na svá bolístka a navíc si před děckama musí zachovat tvář, že :-)
Já bych ráda neměla čas myslet na své bolístky, ale to teď bohužel úplně nemohu ovlivnit, což vše ještě zhoršuje :(
Konec OT: Po dočtení všech povídek jsem si našla nějaké horké favority, teplé favority a vlažné favority. Teď jen musím vymyslet, komu jaké body dám. Každopádně všem autorům děkuji a těším se na další kolo :)
@flanker.27 se směj, ale od doby, co mám děcka, tak nemám deprese - není na ně čas ani prostor :-) Zkrátka mi to přijde nevhodné v pozici matky.
@brbr Tak zrovna tohle je věc, na kterou nikdy nezapomenu =D
@flanker.27 Normální je každej, kdo to pochopil správně :P