Tak abych pravdu řekl, tohle mi moc nesedlo. Není to holt můj šálek čaje. Školní romány mi nikdy nesedly a převádění zajetých postav do nových kolejí taky ne. Jinak je to určitě napsané dobře :)
Mělo to hodně mladistvého ducha a bylo to roztomile naivní, což se k hlavním postavám docela dobře hodilo :-) Bylo poznat, že autorku opravdu bavilo tvořit tuhle povídku a mě bavilo ji číst :-)
Povídka se mi moc líbila, byla milá a zábavná. Ať se možná nějaké logické chyby vyskytly, byly mi vuřt. Ráda totiž u některých věcí vypnu a jenom se bavím, což tato povídka splnila na jedničku. Škoda jen, že Meg byla tááák blbá a dopadlo to smutně.
Moje, uznávám trochu nepovedené, dílo. Ale tady vidím, pusto prázdno, tady si asi s nikým nepokecám. No tak, prosím, já jsem se sem tak těšila a tady všichni naštvaní, ať je to tu jako dřív. Nestávkujte, já se chci zase normálně bavit, prosím, moc prosím.
Komentáře
Myslím, že ta jednoduchost se nevylučuje s velkými sny o tom "udělat svět lepší" a dokonce s jistou inteligencí - taky jsem takové poznal :)
jen mě mrzelo, že to nemělo dobrý konec :)
Povídka se mi moc líbila, byla milá a zábavná. Ať se možná nějaké logické chyby vyskytly, byly mi vuřt. Ráda totiž u některých věcí vypnu a jenom se bavím, což tato povídka splnila na jedničku. Škoda jen, že Meg byla tááák blbá a dopadlo to smutně.