Reknalf Gramar říkat, že rozumět řeč tvůj kmen, i když ty dělat chyba shoda podmět a přísudek. Ty ale doufám příště pokračovat a říct víc o rudá Allyson.
Začátek byl trochu rozvláčný, ale pak se to dobře rozjelo :-) Hanáčtina, Allyson, Reknalf Gramar... =D Autor opět pobavil (v dobrém slova smyslu), zápletka byla zajímavě vymyšlená a celkově se mi to líbilo o něco víc než minule :-)
Ták moje první povídka s Nočním králem a líbí :-) Vytkla bych pár anachronismů, ale zase se mi velmi líbí myšlenka s Velkou Jinou Královnou :-) Dobrá práce:-) (ale ta směs nářečí je neskutečná :-))
Druhé kritické čtení: jsem si vědoma, že za to mou pseudojmenovkyni čeká strašlivý osud:-)) Ale vážně - tato povídka mi činí největší dilema. Vidím její nedostatky, je tak nějak neučesaná, ale zase je v ní tolik šťavnatých soust. Je jeko guláš z obrovskou dávkou masa a pikantní cibule - tak ho mám nejraději :-) Líbí se mi emoce a nečernobílé postavy. Moc a moc prosím - dej si v příštím tématu na čas a učeš finální podobu :-)
Když do autora nebude nějaká paní, která začíná na Černá a končí na Alison, rejpat co 10 minut jestli už to má odevzdaný. Tak to možná autor i učeše a opraví. Momentálně má autor v hlavě koncept pokračování ale podezřele moc práce na to, že jsou prázdniny, aby ho napsal. A jestli bude v blízké době další kolo tak už to na téma asi nenašroubuje.
Ále houbičky :-p Kdyby se raději pán, začínající Černá (ne opravdu nejsme příbuzní) a končící Ryba nevymlouval :-) Kdybych do něho nešťouchala vařechou, tak by neodevzdal nic! :-))
Tak teď není jasné, zda je to povídka pro hloupé desetileté výmaze (což autorka komentáře zcela jistě není). Nebo by si to autor neměl tak přetáčet a brát to jako pochvalný komentář. Chudák člověk, co teď bude dělat?
Opět je cítit silný vliv Sapkowského, konkrétně Yarpena Zigrina. :-) Plno roztroušených vtípků, kdo chce, může se bavit jejich odhalováním. Ale co je důležitější, fungovalo by to i bez nich. Oproti první povídce je to ale slabé kafe, namlsán jsem napolo očekával, že na konci Královna Alisdairovi prozaicky mezi řečí uhryzne hlavu nebo tak něco. =D Vždyť co byste neudělali pro lásku!
Tato poviedka funguje. Bavila som sa. Autorovi do buducnosti doporucujem male redigovanie. Niekedy nie je nad skrtanie :). A treba si ujasnit, ci pouzivat anglicke ci ceske menoslovie :) A ta basen na zaciatku mi trochu prekazala. Spajat dva svety sa mi zda trochu nekonzistentne a rusive.
Komentáře
Ty ale doufám příště pokračovat a říct víc o rudá Allyson.
(ale ta směs nářečí je neskutečná :-))
Doufám, že Reknalf Gramar nebyl jeden ze zabitých vran :)
Kdy bude pokračování?
Ale vážně - tato povídka mi činí největší dilema. Vidím její nedostatky, je tak nějak neučesaná, ale zase je v ní tolik šťavnatých soust. Je jeko guláš z obrovskou dávkou masa a pikantní cibule - tak ho mám nejraději :-) Líbí se mi emoce a nečernobílé postavy.
Moc a moc prosím - dej si v příštím tématu na čas a učeš finální podobu :-)