Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
1166167169171172394

Komentáře

  • @Branislav_Gepeto Ono to bolo v kinach, ked to este nebolo pre teba pristupne. :)
  • @Hildegarda Neříkej, že je to tak staré! 8-O
    Neříkej, že jsem já tak stará!!! :-o
  • @MissUtahraptor Co je to 7 rokov v ere ludstva? Ale hm....vo veku cloveka... :twisted:
  • @Hildegarda Bohové! Upadám do deprese... :spike:
  • upraveno 30. června 2013
    @MissUtahraptor Neboj, urcite ta z nej vytrhne Ja zloduch 2. Teda aspon ja sa celkom tesim ;)
  • @Hildegarda Hm, to nevím- jednička zdaleka nesplnila má vysoká očekávání. A u animáků většinou pokračování stojí za prd. :( Ani na Jak vycvičit draka se nijak netěším...
  • @Hildegarda To mě odrazuje tak nějak celkově- ani do jedničky jsem se ještě nedonutila. :D
  • @MissUtahraptor :)
    S tebou je to tazke :)

    Tak skus stary znamy recept - pol litra zmrzliny :)
  • @Hildegarda Aha- jakože když zírám do kýblíku a kutám lžící změklé kousky, přijdu o půl filmu a ten zbytek třeba nebude tak hrozný? =D
  • Běží Hellboy 2 a světe div se, mě se to líbí. A hlavní záporák je sympaťák :D + Steampunk je parádní.
  • tak nakonec jsme šli na 3D protože moje drahá polovička jede zítra na Lipno a 2D projekci maj jen v pondělí, nicméně to bylo snesitelné. Film sam o sobě byl dobrý, někdy byly takové prazdnější sceny, některé opravdu mocinky moc vymocněné :-D . Co se 3D týče, jediná část ve které mi to opravdu vadilo, byla ta honička temným panelákem, to bylo navíc tak blbě sestříhané, že i když jsem si sundal brejle, bylo vidět stejný hovno jako s nima. Jinak mne to 3D výraznejc nerušilo, skoro sem ho ani neregistroval. Ale je pravda že za více peněz to bylo méně muziky. :-|
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    Markolie: hmm a nazov filmu? lebo niektore casti tvojho popisu zazitku sedi na radu filmou dnesnej doby.
  • @Edem World War Z
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Včera jsem se díval na Strážce. A nějakých 60 procent filmu jsem to nechápal, příběh se neposunoval, pořád bylo nějaký seznámení s postavama. Rorschach byl ovšem dobrej, vytrhával to trošku, brutalita byla na místě. Ovšem na konci to začlo trošku gradovat. Mám z toho takové rozporuplné pocity.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Hellboy jsou perfektní filmy. Asi bych je řadil výše než X-meny, spidermany apod. Řekl bych, že dvojka je dokonce zábavnější než Ironmani či Avengers.
    Strážci jsou divnej film. Aby ne, když tam neustále chodí modrý chlápek s odhaleným pérem:-)
    Ale něco do sebe maj.
    Teď opakovali sérii Šíleného Maxe. Tyhle starý post apokalyptický filmy miluju. Maj v sobě krásnou příchuť osmdesátých let, levných filmů a prvních videí:-)

    Faunův labyrint tedy v množině oddychových filmů rozhodně není:-) Oddechovka je pro mě něco, u čeho vypnu a musím se občas zasmát. Kvalitní oddechové filmy jsou např. Indiana Jones (1,2,3) nebo i výše zmíněný Dobrý ročník.
  • @Blackfish taky se pořád nemůžu rozhodnout, jestli se mi ten film líbí nebo nelíbí, viděla jsem to zatím jednou a víckrát se do toho chuť pouštět nemám, ale na druhou stranu se mi líbí to netypické pojetí komiksových "hrdinů", líbí se mi také zvolená hudba, která skvěle sedí k daným scénám a Rorschach, o zbytku nevím, co mám myslet :-k
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    To sem nejde nedat. Jedna z nejvtipnějších věcí co vůbec existuje... :)

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Branislav_Gepeto Takže jsi ani neviděl ani nečetl?
    Co se filmu týče, mně se celkem líbil, ale @Černá_Alison na něm nenechala nit suchou. Tak si vyber :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Ja už som si to dal nahrávať :D Malo by to byť budúci týždeň v repríze. Je to taký divný humor... Pre mňa ako stvorený.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Branislav_Gepeto Knize dej každopádně šanci.
  • Film jsem neviděl, ale nevěřím, že by se ta kniha dala nějak obstojně zfilmovat.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • @Branislav_Gepeto Precitaj si najprv knihu (knihy). Presne taky druh humoru, aky sa ti bude pacit. Konecne pochopis, preco sa kazdy rok slavi na svete uterakovy den a ta krava je tiez nezabudnutelna :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.