Hm, tak GRRM se definitivně prokázal jako prvotřídní provokatér a parchant :-P Viz. blog z 2.8.2008. Jako by nestačilo, že si nás pomalinku opeká na rožni od chvíle, kdy prošvihl svůj první plánovaný deadline na DwD...
Aspoň můžem spekulovat, jaké oznámení se na nás chystá. Spousta lidí na zahraničních forech tipuje, že byla ještě před pilotem dána zelná celé sérii. Ale mě se to moc nezdá, ten blogpost se jmenuje HBO pilot; takže tipuji spíš, že se to bude týkat castingu (v poslední době se hledala hlavně Daenerys, která by měla vystupovat v 9 dílech), případně uvedení pilotu na TV (což vlastně zatím nebylo vůbec jisté).
Hm, vidím že Klub Citrónového zákusku, založený svého času sveřepým pánem Těžkohlavem a jeho oblíbeným zlovlkem přijal dalšího člena :-D Nebo se mýlím, sere Flankere - tj. zastáváš se mladé Starkovic slečny z vlastních popudů?
Tak to se nedíváš, mistře JAIME... Jenom tak pro zajímavost, koho by sis tak představoval, že by Russel mohl hrát? Mě napadl tak akorát Jorah Mormont :-)
príliš veľký herec na postavu, ktorá má veľa natáčacích dní. bolo by to super, ale to hbo nezaplatí. jedine že by bol JF big fan a išiel do toho zadara :)
Russel zahraje kohokoliv, kdo má podle scénáře zbít aspoň čtyři chlapy :) Ale vážně, mě by se líbil Kevin Spacey, třeba jako Malíček. Zdánlivě je to hodně velká hvězda, ale vzhledem ke svým posledním rolím by asi k zaplacení byl.
Komentáře