True Blood s06e04: WTF! Co sakra byl ten konec (proč zrovna teď byl) - okamžitě potřebuju další díl! Mimochodem mám docela pocit, že tvůrci této epizody sledují GoT =D
@Krisa Ááá tak. Hmmm, Jason je jedna z mých nejoblíbenějších postav v True Blood, ale je to už jeho druhý gay sen, takže se rýsuje jako skrytý homosexuál (sakra, dva gaye už tam mají, Jason je lepší jako děvkař).
ehm je tady vlákno kde jsou dané odkazy na stáhnutí celého komiksu Duncana Vysokého...myslím že ten taky tvůrci nepustili do světa zdarma tak proč je špatně se ptát na něco co je někde taky online I když chápu že člověka jaky ty který si HBO poctivě zaplatí to nakrknout může
Zahlídl jsem na ČT 1 dva díly francouzské detektivky z 18. století: Nicolas Le Floch. A přišlo mi to celkem dobré, jen jsem se někdy ztrácel ve francouzských jménech. Viděli jste to někdo? Máte k tomu co vypíchnout?
Chcel som pozerať True Blood, ale z pár ukážok mám dojem, že je tam viac porna ako seriálu. :-s To ma celkom vydesilo... A upíri tam vyzerajú tak úchylne
@M1on Protože tam ty čuňačiny nejsou tak trapný a úplně zbytečný (např. Malíčkova scéna). Sexuální scény, které nejsou uměle našroubované mi vůbec nevadí ani v GoT.
@Branislav_Gepeto Víc porna než seriálu tam není, ony ty sexuální scény postupně ubývají, ale jsou tam pořád (naopak nahých lidí přibývá :D )
4 díly True Blood za mnou a jde to jen tam je moc sexu mi přijde a taky jsem se zatím moc nedozvěděl o těch upírech dotaz: budou tam nějaké pohledy do minulosti ? třeba do té občanské války ?
@DanielSvatoš Sleduj dál - první série se mi strašně líbila (hlavně její rozuzlení). O upírech se budeš postupně dovídat víc a budou i nějaké pohledy do minulosti (o hlavních upířích postavách, ale bude to v průběhu více sérií).
Sleduje ještě někdo White Queen nebo jsem jediná, která vydržela? A proč mám pocit, že nejsympatičtější tam je Richard? (Že by se seriál držel v poslední době nastolené historické linie, že to nebylo takové monstrum jak se zdálo?) :-k Ani se nedivím Henrymu Tudorovi, že mu nevadilo být s kýmkoliv jiným, než s vlastní matkou.
@brbr sleduji ale ani nevím jak jsem to vydržel protože ta Elizabeth je tak otrovná že to víc snad ani nejde...její matka taky,Eduard je na facku ale jeho bratři a Wawrickovi dcery jsou docela k vydržení jinak mi přijde že ti herci špatně hrají ale nevím proč mám ten pocit nebo ti to taky tak připadá ?
@DanielSvatoš Elizabeth a Margaret aspirují na nejotravnější osoby roku, Edward mi připadá celkem rozumný a Jacquetta mi začíná v posledních dvou dílech celkem sympatická. Nejen herecké výkony, ale celé je to takové televizní (např. interiéry, dlouhé záběry na hrady zvenčí) :-)
@brbr je pravda že je to takové chudé ale to bych ještě přežil ale když mě tam vytáčí 80% postav tak to už je horší jinak jsem zvědav jestli tomu dají další serii nebo to radši zabalej
Komentáře
Mimochodem mám docela pocit, že tvůrci této epizody sledují GoT =D
edit:první serii asi mám
I když chápu že člověka jaky ty který si HBO poctivě zaplatí to nakrknout může
@Branislav_Gepeto Víc porna než seriálu tam není, ony ty sexuální scény postupně ubývají, ale jsou tam pořád (naopak nahých lidí přibývá :D )
dotaz: budou tam nějaké pohledy do minulosti ? třeba do té občanské války ?
Ani se nedivím Henrymu Tudorovi, že mu nevadilo být s kýmkoliv jiným, než s vlastní matkou.
jinak mi přijde že ti herci špatně hrají ale nevím proč mám ten pocit nebo ti to taky tak připadá ?
Nejen herecké výkony, ale celé je to takové televizní (např. interiéry, dlouhé záběry na hrady zvenčí) :-)