@Krisa taky jsem na to skočila :anxious: Everette nejsi sám, ale omlouvá mě, že od pondělí vstávám 4:30, takže můj mozek zvládá tak maximálně zajišťovat základní životní funkce a dopsat dnes ty dva poslední odstavce bude pro mě nadlidský úkol :D
Toto sú debaty ako z jednej paródie na spravodajstvo (tie skratky ani, čo hovoril, si nepamätám, ale zhruba takto):
Prezident podle náhlašení KRV zhodnocuje podstatu MMZ, vzhledem k tomu, že komora DDR a k ní přilehájíci VVR by mohla mít problémy s DPH i LKJ, ovšem předseda ZRB řeší pouze vysoké HDP.
@Branislav_Gepeto Nenávidím zkratky od dětství, kdy se jimi hemžily křížovky :-D 1. je neznám 2. si je nepamatuju :-) (mi v mládí stačilo znát co je DM a vystačila jsem si :-p)
Komentáře
Prezident podle náhlašení KRV zhodnocuje podstatu MMZ, vzhledem k tomu, že komora DDR a k ní přilehájíci VVR by mohla mít problémy s DPH i LKJ, ovšem předseda ZRB řeší pouze vysoké HDP.
1. je neznám
2. si je nepamatuju :-)
(mi v mládí stačilo znát co je DM a vystačila jsem si :-p)