@M1on Tak pravidla stolní DnD4e jsou systémem v Neverwinter Online, stejně jako v Neverwinter nights jsou pravidla DnD 3.5. A protože mě ty pravidla nechytla ve stolní hře, tak mě vadila i v téhle onlajnovce.
Jo docela napjatě to očekávám, ty pravidla jsou skvěly a jsem zvědavej jak se s tim poperou převodem do mmorpg
@M1on Běžné praxe je kupa. Zvlášť hezká běžná praxe mne pobavila, když ještě kdysi sám velký Billy na promo akci vychvaloval nové widle do nebes a jen co pohovořil o jejich stabilitě, tak se ta veliká obrazovka za ním zatměla a widle se zbortily. To byla praxe k popukání :-p
Možno je pochopiteľné, prečo dali prednosť počítaču, ale stále tam píšu, že to malo bežať na konzoliach, čiže išlo o klamstvo. Takýchto klamstiev je plno, to chápem, ale ak by otvorene priznali, že ich práca ešte nie je hotová a ešte by dodali, že viac času práce na konzoli len zlepší konečný dojem - či už je to pravda a či nie -, tak v tom prípade by toto škandálovanie bolo mierne netaktné. Takto sa na tom bavím. Ako si má potom človek vybudovať akúkoľvek dôveru voči výrobku, ktorý nie je zrovna najlacnejší?
Komentáře
http://www.kickstarter.com/projects/1675907842/pathfinder-online-a-fantasy-sandbox-mmo =D
Jo docela napjatě to očekávám, ty pravidla jsou skvěly a jsem zvědavej jak se s tim poperou převodem do mmorpg
K tomu "stolnímu" (spíš pen&paper) rpg je cesta těžší, není to jako hrát deskovku.
U toho SWTOR se mi libí třída Bounty hunter
Ale jestli bys nerozjel GW2 tak pochybuju o SWTOR....
http://games.tiscali.cz/tema/blogy-z-la-nektere-xbox-one-hry-bezely-na-pc-je-to-normalni-63207