Babinec aneb hnízdo zmijí

upraveno 1. února 2014 v Rozličný pokec
16970727475106

Komentáře

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 18. června 2013
    @Chmur Můžu se zeptat co jsi studoval? Vím, že jsi učitel a že by na peďáku byly střelby je poněkud děsivá představa :)

    @Černá_Alison A já zrovna myslela, že tohle je tak jednoduché, že to bude vědět každý - zničila jsi mé iluze... :'-(
  • upraveno 18. června 2013
    @Krisa Mi to spíš přijde jako sociální realismus :-)

    edit - moment - tělocvikáři musí mít střelby, páč součástí tělocviku byla střelba ze vzduchovky (za to jsem nafasovala dvoju z chování:-p)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Chmur Zbroják nebyl povinností, škola na to měla výjimku pro účely výcviku, nicméně jeho pořízení se umožňovalo, tak jsem si ho zařídil. Zbraň ovšem ne a po pěti letech jsem nechtěl dávat dva tisíce na jeho opětovné prodloužení, tak jsem ho zase zrušil.

    Střelba je zábava, ale zcela beze srandy je třeba k nim přistupovat odpovědně a vážně.

    Jo, člověk pak taky může znalecky kritizovat zobrazování používání zbraní ve filmech :)
  • @Krisa JaKÝM PEĎÁKU.....Já jsem žádnej peďák nestudoval!!! :-) Nevím proč, ale v Olmiku se na lidi z peďáku dívali ostatní přes prsty:-) Vlastně vím proč, mysleli jsme si, že to maj lehčí a jsou to kůže líný:-)
  • Cože tělocvikář??? Dneska dostávám děsivou čočku:-)))....
  • upraveno 18. června 2013
    Mám SLŠ....dělali jsme si zbrojní průkaz na dlouhý zbraně....

    @Krisa: Nešiř prosím, že jsem učitel...Lidi se na nás dívaj přes prsty:-)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 18. června 2013
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Chmur No učitel - peďák, ale vlastně jsem si vzpomněla, že jsi studoval nějakou biologii (nebo kytičky/subsystémy/něco takovýho, čemu nerozumím), takže nic :)
  • @Chmur Ale my nevíme, jakou máš aprobaci. Respektive víme o biologii :-) Takže když v Julesmont a biola, tak přírodovědecká (+ 2 roky minima na pajdě zároveň):-) No ale do aprobace sis musel ještě něco přidat, ne?
  • @Černá_Alison: Mám trojobor...ale radši se těmi dvěma dalšími předměty nechlubím:-)
  • @Chmur Tož sexuální výchovu a vaření asi těžko :-))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Hudebka! :D
  • Náhodou...absolvoval jsem kurz sexuální výchovy pro náctileté a vařím dobře a rád...chceš v něčem z výše uvedeného dovzdělat?:-)
  • @Chmur Tak to vybal, už jsme tipli všechno možné :-)) A neboj, být učitel není ani zdaleka ponižující jako:
    Učitelka se ptá dětí, čím jsou jejich rodiče, dojde i na Pepíčka, který odpoví, že jeho tatínek tancuje v gay klubu u tyče. Po hodině si ho učitelka zavolá do kabinetu a ptá se, jestli je to skutečně pravda a Pepíček odvětí "Ne, on je policajt, ale my se za to děsně stydíme." :-)
  • Geografie a OŽP....
    Já se necítím ponížen, dělal jsem si srandu, mám svoji práci rád...
  • no vida :-) Geografie zní zajímavě (kdysi jsem chtěla geografii a kartografii i studovat). OŽP je legrační, ale spíše dnešním pojetím, jinak je to vážná věc. a ty s tím děláš tajnosti :-p
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. června 2013
  • Ani kdyby bylo tříkomorové, snadno ovladatelné, s turbosáním a samovyprazdňovacím pytlíkem :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • Na Ferrari je to málo červené :(
    Ale na tohle utáhneš možná Vlčačku, jinak toho bude poskrovnu :-) Já mám potíž obdivovat auto natož letadlo :-))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • No vlajku vycházejícího slunce jsem poznala no...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Okrúhle tvary vyzerajú omnoho lepšie ako hranaté. To Talianske lietadlo vyzerá skvelo. Aj tie Japonské s predkom širším.
  • Čtvrtého dne jsme dorazili k tomuto zázraku. Cameron Mickantosh, čtyřiceti ventilový, sto osmdesát čtyřka. Skoro stejný jako sto sedmdesát devítka. Všim` sis toho rozdílu? Vidíš tu rafinovanost na okrajích?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.