@M1on To nevím, na nohy jsem se mu nedívala - ale domnívám se, že kdyby byly nějak podezřelé, tak bych si toho asi všimla.
@Černá_Alison Jo, kvalita je hrozná, ale ono to video má pro mne silné citové zabarvení - když jsme se s kamarády z Patologie "šikanovali" navzájem (dělali si ze sebe srandu a dělali se naschvály), tak tohle video bylo jedním z "útoků" :D
To vypadá divně, skoro jako kdyby byla vážně nakrájená. Chudák kočka...
Já vám řeknu, pro muže je za těchto klimatických podmínek nebezpečno chodit do práce s vysokým počtem spolupracovnic. Dokonce i dámy obvykle chodící zahalené a šedivé se náhle rozpomínají na to, že se jim v šatníku schovávají lehké letní šatičky a krátké sukýnky... A mnohé z nich vypadají úplně úplně jinak než jak je člověk zná normálně...
@Černá_Alison + @Krisa Ale to fakt neni sranda, člověk musí hlídat kam se kouká. Resp. nemusel by se hlídat, kdyby byl náhodným kolemjdoucím, ale když ví, kam by zapadl... :D
@Hildegarda Kde jsi vzala fotku mých schöne haksn? :)
@Krisa Dole ve čtenářských prostorách se teď radši nepohybuju, znásobeno pohlednými návštěvnicemi by to bylo doopravdy k nevydržení, aby se v jednom neprobudily jeskynní pudy :)
@Krisa Podla toho, ze takmer nevidiet nohy, predpokladam 60 :)
Inak DEN je jedno z tych slovicok, co chlapom chyba v slovniku. Este som sa nestretla so ziadnym, co by si nemyslel, ze som zabudla na diakritiku. Maskaru uz vdaka reklamam maju zazitu, ale toto je stale terra nova :)
Ta slovíčka mi připomněla - teď ve čtvrtek jsem si v jedné restauraci dávala hádanky z kartičky na stole (reklama na normální a ochucené pivo). Mělo se vysvětlit 5 slov/pojmů z mužského světa ženou a z ženského mužem, já zkoušela obě varianty a z mužského světa jsem věděla 4 a z ženského 3. Takže nevím, jestli nemám být těmi hádankami náhodou uražena =D
Komentáře
@Černá_Alison Jo, kvalita je hrozná, ale ono to video má pro mne silné citové zabarvení - když jsme se s kamarády z Patologie "šikanovali" navzájem (dělali si ze sebe srandu a dělali se naschvály), tak tohle video bylo jedním z "útoků" :D
Já vám řeknu, pro muže je za těchto klimatických podmínek nebezpečno chodit do práce s vysokým počtem spolupracovnic. Dokonce i dámy obvykle chodící zahalené a šedivé se náhle rozpomínají na to, že se jim v šatníku schovávají lehké letní šatičky a krátké sukýnky... A mnohé z nich vypadají úplně úplně jinak než jak je člověk zná normálně...
@Hildegarda Kde jsi vzala fotku mých schöne haksn? :)
@Hildegarda Si holím do lodiček :)
Inak DEN je jedno z tych slovicok, co chlapom chyba v slovniku. Este som sa nestretla so ziadnym, co by si nemyslel, ze som zabudla na diakritiku. Maskaru uz vdaka reklamam maju zazitu, ale toto je stale terra nova :)
Mám 2 mužská a 3 ženská slova...