CHCI! Zaklínač III bude pekelná hra. Sice mě štve že ho dělají starším, přestože by neměl viditelně stárnou v takovém časovém období ale i tak. Bude to nářez a já potřebuju masívní upgrade hardwaru.
První díl byl nic moc, stále se to opakovalo, bylo to takové sterilní ale vývojáři o něm sami řekli že si jen zkoušeli engine a začátek příběhu. Dvojka byla super.
@Thorar Vím že to vyjde i na konzole ale nevím kde bych na to momentálně splašil peníze :D PS4 bude stát okolo 12 tisíc, za stejnou cenu bych mohl upgradovat pc na to aby to utáhl, tak nevím do čeho jít, nehledě k tomu že ty peníze jako chudý student teď nemám.
@M1on těch 12 bude reálný odhad,úplné minimum pod které nepůjdou, podle zkušeností z desítek jiných startů čehokoliv u nás. U nás to prostě vždycky napálej.
Tuhle otázku myslím zcela vážně a je mi jasné, že většina z vás ihned omdlí nebo se začne křižovat: Jaký smysl mají herní konzole?
Chápu přenosné typu Gameboy (já skončila u tetrisu na baterky), ale takové ty velké věci, které se musí přidělat k monitoru/televizi - není to jen počítač na hry?
@Krisa Taky jsem ten smysl nechápal, dokud jsem si jednu konzoli nepořídil a nepocítil ten rozdíl. Hraju převážně RPG a závody, ne střílečky kde konzolový ovladač nikdy nenahradí myš a klávesnici, ale ty nehraju ani na pc, tak mi to je jedno. A rozdíl v pohodlnosti jestli hrát v pololeže v gauči na 100 telce nebo v křesle u pc, kde sedím 100% své pracovní doby je pro mě celkem jasný :-)
K pc sednu jen když si chci zahrát tanky, guild wars nebo star wars, takže jen onlajnovky. Nemluvě o tom, že ať vezmu jakoukoliv konzolovou hru, vím že ji rozjedu, neřešim jestli ji moje pc zvládne, nehrabu se v ovladačích, nepotřebuju nic dohledávat na netu. Prostě vrazim placku a hraju. Po 20 letech s pc už mě to prostě nebaví se furt s něčim s*át :-)
@Thorar Aha. No ale vždyť jde PC propojit s televizí, ne? A k PC nejde připojit ten čudlíkový ovladač? Já ti to neberu, jen se ptám, páč to neznám a nechápu.
Komentáře
CHCI! Zaklínač III bude pekelná hra. Sice mě štve že ho dělají starším, přestože by neměl viditelně stárnou v takovém časovém období ale i tak. Bude to nářez a já potřebuju masívní upgrade hardwaru.
http://www.czechgamer.com/video/3571/The-Witcher-3-Wild-Hunt-E3-2013-trailer-s-CZ-titulky.html
@Thorar Vím že to vyjde i na konzole ale nevím kde bych na to momentálně splašil peníze :D PS4 bude stát okolo 12 tisíc, za stejnou cenu bych mohl upgradovat pc na to aby to utáhl, tak nevím do čeho jít, nehledě k tomu že ty peníze jako chudý student teď nemám.
http://www.mrwallpaper.com/wallpapers/the-witcher.jpg
a nejvíc mě dostalo tohle
http://www.kasa.cz/predobjednavka-ps4/
http://herni-konzole.heureka.cz/sony-playstation-4-500gb/
každopádně 10, 12 nebo 15 je mi fuk, jdu do ní ;-)
Chápu přenosné typu Gameboy (já skončila u tetrisu na baterky), ale takové ty velké věci, které se musí přidělat k monitoru/televizi - není to jen počítač na hry?
A rozdíl v pohodlnosti jestli hrát v pololeže v gauči na 100 telce nebo v křesle u pc, kde sedím 100% své pracovní doby je pro mě celkem jasný :-)
K pc sednu jen když si chci zahrát tanky, guild wars nebo star wars, takže jen onlajnovky. Nemluvě o tom, že ať vezmu jakoukoliv konzolovou hru, vím že ji rozjedu, neřešim jestli ji moje pc zvládne, nehrabu se v ovladačích, nepotřebuju nic dohledávat na netu. Prostě vrazim placku a hraju. Po 20 letech s pc už mě to prostě nebaví se furt s něčim s*át :-)
Já ti to neberu, jen se ptám, páč to neznám a nechápu.