Jenom bych se chtěla zeptat někoho, kdo má dobrou paměť - jak obvykle dlouho je fáze čtení a vyhodnocování? Já totiž 27.6. odjíždím do jižních čech na stavěčku a potom máme tábor (3 týdny), roverák (10 dní) a bouračku (2 dny), takže já asi nestíhám. A to všechno bez elektřiny, takže já tentokrát asi bodovat opravdu nebudu.
Hodnotící fáze bývá dlouhá, k tomu připočti dobu než povídky zpracuju, budem rádi, když to do během srpna vyhodnotíme. A to nemluvím o posunech uzávěrky psaní :-)
Hm, první kolo od doby, kdy jsem tu. Že bych taky něco vytvořil, aby toho bylo víc a někdo prohrál? :D P.S. Převažují tu na fóru dámy, takže jenom otázku jestli ve výsledných dílech převažují nestravitelné slaďáky nebo ne? :D
@Askia Pokial viem, Nevada iba cita :) Ak nechces pocut o zenskej psychike, tak odo mna iba poslednu poviedku a potom tu z 2. kola s nazvom Jeden den v zivote R.B. :twisted:
@Benji Jeden z prvních Lordů Velitelů co si na Zeď přivedl mrtvou nevěstu a prohlásil se králem zdi. Nakonec se proti němu museli spojit Král Severu a Král za Zdí aby ho zničili. Od té doby nemají hrady Hlídky na jihu hradby.
Mě se líbí to druhé téma, postavy zkonily co mohly a nelogických rozhodnutí je tady přehršel, Starkovy, abych nechodil daleko :) Chyby jsou započteny v konečném zúčtování.
Důležitých rozhodnutí je protkané celé ASOIF. Druhé téma rozhodně své příznivce najde. Ale to první...sám jsem si na wiki musel najít o koho jde (a to že dokážu citovat z knih litanie a pamatuji si i maestra Kaetha, zmíněného v té samé knize) a nějak...hm, k tomu mám přístup jako k dávné historii. Hm, super. Chleba levnější nebude.
Komentáře
Jenom bych se chtěla zeptat někoho, kdo má dobrou paměť - jak obvykle dlouho je fáze čtení a vyhodnocování? Já totiž 27.6. odjíždím do jižních čech na stavěčku a potom máme tábor (3 týdny), roverák (10 dní) a bouračku (2 dny), takže já asi nestíhám. A to všechno bez elektřiny, takže já tentokrát asi bodovat opravdu nebudu.
P.S. Převažují tu na fóru dámy, takže jenom otázku jestli ve výsledných dílech převažují nestravitelné slaďáky nebo ne? :D
Ak nechces pocut o zenskej psychike, tak odo mna iba poslednu poviedku a potom tu z 2. kola s nazvom Jeden den v zivote R.B. :twisted:
@flanker.27 Dík, vypadá to zajímavě.
ah, to zní zajímavě.... pokud o něm byla zmínka v knize více než jednovětá tak si ji nepamatuji