@Branislav_Gepeto Doma máme horkovzdušnou pistoli (např. jsme tím opalovali barvu z oken před natíráním) a na ní je napsáno, že se tím nesmí sušit vlasy a zvířata :D
@Černá_Alison Mé rozplynutí by sice zabralo dost času, ale byla by to rozhodně veliká škoda :D
Tohle je foceno v ulici, kde jsem ještě před 5 lety bydlela (přesně vlevo na konci přechodu) edit: protože se obrázek nezobrazoval, nemá to moc smysl, ale obrázek je níž
Komentáře
Nebo aby poznaly, že to patří k sobě :-D
Tohle je foceno v ulici, kde jsem ještě před 5 lety bydlela (přesně vlevo na konci přechodu)
edit: protože se obrázek nezobrazoval, nemá to moc smysl, ale obrázek je níž
Tys bydlela v Horno-Porno? :-o
No Horní Počernice :-)) Jsem se dozvěděla za svého pobytu v Prase - kámoš tam bydlel :-)
Aha:-)) ne nic se mi nezobrazuje...
Co ostatní ? Vám jo ?