@DanielSvatoš Já hraju za všechny národy. Je lepší lítat historický bitvy než arkády, protože v těch arkádách potkáš samý blbce. V historických to hrají lidi kteří o tom něco vědí a většinou ty letadla umí skvěle ovládat. Jakej tam máš nick?
Já: Everett_Young
USA: lvl 7 Deutschland Deutschland über alles: lvl 9 CCCP: lvl 8 GB: lvl 7 KAMIKADZE: lvl 7
já jsem Daniel65220(já vím to číslo je trapný ale to mi tam hodili oni :) ) a historické jsem jěště nezkoušel jsem si řekl že než se to naučím tak jenom arkádu
Já nějak nemusím letadla :) Pro mě je hlavně zážitek ty těžké ocelové bestie na pásech :) A zvláště Němci..... Ten pocit likvidovat s Konig Tigerem ruské Stalince mi zatím War Thunder nedá :)
@Thorar Já sice wot nehraju, ale viděl jsem pár videí a stačilo mi :D a silnou averzi ku všemu polskému jsem si vyvinul, když jsem hrával League of legends.
hele jak mi tu někdo radil hrát historické bitvy ve war thunder tak jsem to zkusil první bitva byla docela dobrá 2 sestřely a jedna asistence a vydržel jsem do konce
@DanielSvatoš No vidíš, super. Jaký si za to měl expy? Já už hraju jenom historické, ale občas to dokáže pěkně nas*at, hlavně když si celý tým vezme bombardéry a nemá je kdo krejt. Nejlepší je vzít stíhač a všechny je pochytat - nemají se moc jak bránit :D
kolik bylo expů nevím ale byl jsem třetí v tabulce a skore bylo něco přes 800 a měl jsem Bf 109...jo a nevíš jak se to skore počíta mě to přijde nejak divný protože kdyby to bylo podle expů tak to musí být mnohem víc protože za jedno letadlo je nějakej 500 ne ?
@DanielSvatoš jak jsi na tom s tim Ice a Fire (clash of the kings)modem pro MaB warband? před nejakejma 2 měsíci jsem ho teda upgradnul na verzi 0,8 ... prostě ta uplně nejnovější co jsi měl ty a už jsem docela nabitý dojmy. Hral jsi to někdy v poslední době nebo jen tenkrat jak jsme o tom mluvili naposled?
Komentáře
Já: Everett_Young
USA: lvl 7
Deutschland Deutschland über alles: lvl 9
CCCP: lvl 8
GB: lvl 7
KAMIKADZE: lvl 7
ale docela se těšim jestli někdy opravdu propojí World of Tanks, World of Planes a World of Battleship, jak slibujou.