@Černá_Alison Jasne, uz som ich videla na trhu a rozmyslala som, s cim by boli najlepsie. Tak teda vyskusam, len skrabat sa mi tie malinke nebudu chciet :)
@Černá_Alison Takže zase bude rok pokoj nebo to byl jenom jeden z mnoha zápasů a teď nás jich čeká ještě spousta? (Nevím sice, jak to dopadlo, ale brácha tu pobíhá po baráku v trenkách a střídavě skučí a zpívá hymnu, tak doufám, že prohráli :twisted: )
@MissUtahraptor@Askia K môjmu gauču z tigra, poličky z kostí opice a medvediemu kobercu sa to slonie hovno bude perfektne vynímať. Ďakujem za odporúčanie. A len 300 KČ? Tomu hovorím cena!
Komentáře
Mi přijde divné to ucho...ale stejně tiše závidím :-))
My ostatní jdeme utěšovat....
http://www.darujhovno.cz/
K môjmu gauču z tigra, poličky z kostí opice a medvediemu kobercu sa to slonie hovno bude perfektne vynímať. Ďakujem za odporúčanie. A len 300 KČ? Tomu hovorím cena!