Divočáci jsou zatraceně nebezpeční :-) Takový obrněný transpontér, který útočí a útočí....proč by si Kazi brala Bivoje, kdyby byl lov na divočáka srandička :-) Nebo ve světě Písně...Robert byl ten machr, který jednomužně lovil kance....
Holky, já se spíše obávám, že ženich je něco podobného jako jsme tu dávala včera...myslím toho v červené košili...dost dobře si nedovedu představit, že by jiného sehnala jinde než v Opavě :-D
V tomto případě bude mít láska plné ruce práce s přenášením té slečny, takže na hory už bude trochu vysílená :-D Ale říká se, že kdyby blbost nadnášela....hm třeba nadnáší :-D
mě to spíš příjde jako hračka, než jako živý lední medvídek.
Kámoška měla takovýho plyšovýho elektrickýho pejska, kterej reagoval na slovní povely jako sedni, lehni, běž, kotrmelec a podobně. Jak živej,hrozně roztomilej, jen nic necupoval, nežral a nikde nekadil :)
Komentáře
To máš nějakého agresivního kočičáka :-D
@Everett_Young To je Kometa nebo Nanuk?
tak a je to volku
Kámoška měla takovýho plyšovýho elektrickýho pejska, kterej reagoval na slovní povely jako sedni, lehni, běž, kotrmelec a podobně. Jak živej,hrozně roztomilej, jen nic necupoval, nežral a nikde nekadil :)
(a tenhle meďanek je živý)
(konečně flanker...už jsme si tu připadaly zanedbávané :-D a bez pedagogického dozoru!)