@Hildegarda No, mně ty poměry délky nohou a těla přijdou trošku zvláštní - ta paní vpravo má lýtko stejně dlouhé jako trup... Ale možná se mi to jenom zdá a závidím =D
Vypadá to na růstovou photoshopovou kůru. Jinak asi mě ukamenujete, všechny ostatní, kterým jsem se s tím svěřila, mě div nezaškrtily, ale mě se ty hnusné batikované hadry od Matragi vůbec nelíbí :D
@Branislav_Gepeto Nenapadají mě žádná slušná slova, která by mohla vyjádřit moji reakci na tyto šaty :D
@Dreamer Mně se ty malované taky moc nelíbí (je toho tam na mě většinou moc - ty méně zdobné se mi líbí více), ale jistojistě je to frajeřina a nehorázně dokonalá práce.
Komentáře
@Dreamer Mně se ty malované taky moc nelíbí (je toho tam na mě většinou moc - ty méně zdobné se mi líbí více), ale jistojistě je to frajeřina a nehorázně dokonalá práce.
Tak ta prostřední je ...jak to popsat....mám chuť si vydrápat oči :-D