@Černá_Alison Jojo, já myslela, že té paní jsou volnější v pase - což mi nehrozí (ona je v zadu taková ta "guma" - žabičkování tuším - takže se to vytvaruje podle potřeby). No a na mě jsou samozřejmě dokonalé, o tom tu snad nikdo nepochyboval =D
@Michelle Jo, to je určitě recyklovaný střih - je to z internetového obchodu, který se specializuje na takový styl šatů.
Komentáře
chápu, že máš ztížené podmínky, když se doma chlapi nevymáčknou :-)
@Krisa
První a druhé jsou skutečně ťip-ťop (60. léta) - toho se drž :-) Třeba to zabere i na intelektuály ;-)
Každopádně chválím kluky i holky, že se tak hezky odvázali a vykopali z tajných složek v kompu svoje úlovky :-D Jen tak dál, houšť a větší kapky !
A co se týče fotek šatů - v tomhle toptopiku se přece nedá spamovat no né ? :-D
Lepší?
Tomu se říká Voko bere :)
@Michelle Jo, to je určitě recyklovaný střih - je to z internetového obchodu, který se specializuje na takový styl šatů.