@Hildegarda Svědčí dobrým dívkám :) Krom toho nezapomeň, že chlapi rozeznávaj jen základní barvy, nějaký to bílošedozlatohnědocosi v našich očích vypadá prostě jako neumytý :)
@Phoebea Jsem ženská, co má několik almar plných šatů, sukní, kostýmků,... které si šiju sama a ráda je nosím, protože se mi líbí :-) (konfekci nevlastním) Vzhledem k tomu, že stejně to dělávala celý život máma i babička...lidi jsou zvyklí i na hodně extravagantní modely :-) I když mi i mámě vlastně vybíral střihy tata a pak bratr. Kdykoliv jsme někam šli, tak přebíhal od jedné k druhé, co přesně si oblékáme, jaké šperky a botky....a my pak na něj čekaly u dveří, když se teprve šel sprchovat :-D Taky nenechal na žádné ženské nit suchou při kritice toho, co se mu nelíbilo....nahlas, aby ho žádná nepřeslechla. Vzpomínám, když jsem si šla koupit kozačky a vzala bratra jako poradce, projeli jsme x obchodů v několika městech a vesnicích v okolí...byl to střašný rok - všechny kozačky vypadaly jak kopyta s hrubou podrážkou. A když už jsem ze zoufalství jedny natáhla, začal se bratr válet po sedačkách uprostřed obchodu a mezi záchvaty smíchu vykřikoval "Kájínek v gumákách!". Nakonec jsme v jednom zaběhlém obchodě našli "starý" model kožených kozaček na zips se štíhlým podpatkem a klasickou elegantní špičkou.
@Černá_Alison Hmm , tak to já kdybych se zeptala táty nebo bratra na to, jakej střih si mám vybrat, tak na mě čučí jak tele na nový vrata - podobně asi i současný přítel :D - ten by řekl "musel bych to na tobě nejdřív vidět" - no to by mi pomohlo :)))
To co povídá Černá Alison je mi povědomý. Já byl taky výhradním módním poradcem svojí ženy. Jak jinak zajistit, aby nosila co se líbí mně a ne jejím kamarádkám :D
Eště abych to upřesnil my měli dost podobnej vkus, jenže jak jsem se dozvěděl, ona neměla dřív moc odvahu v tom chodit právě kvuli holkám okolo, který měly přesně ty řeči co tady padaly jako lacinost a podobně :)
@Dreamer U takových bych se bála, že mi z nich vypadnou prsa... Moment, u takových by mi vypadly prsa, ale bála bych se toho i u podstatně plošších osob. =D
Komentáře
Krom toho nezapomeň, že chlapi rozeznávaj jen základní barvy, nějaký to bílošedozlatohnědocosi v našich očích vypadá prostě jako neumytý :)
Jo, druhý a čtvrtý jsou super :) U třetích to moc přebíjej záda :)
Jsem ženská, co má několik almar plných šatů, sukní, kostýmků,... které si šiju sama a ráda je nosím, protože se mi líbí :-) (konfekci nevlastním) Vzhledem k tomu, že stejně to dělávala celý život máma i babička...lidi jsou zvyklí i na hodně extravagantní modely :-)
I když mi i mámě vlastně vybíral střihy tata a pak bratr. Kdykoliv jsme někam šli, tak přebíhal od jedné k druhé, co přesně si oblékáme, jaké šperky a botky....a my pak na něj čekaly u dveří, když se teprve šel sprchovat :-D Taky nenechal na žádné ženské nit suchou při kritice toho, co se mu nelíbilo....nahlas, aby ho žádná nepřeslechla.
Vzpomínám, když jsem si šla koupit kozačky a vzala bratra jako poradce, projeli jsme x obchodů v několika městech a vesnicích v okolí...byl to střašný rok - všechny kozačky vypadaly jak kopyta s hrubou podrážkou. A když už jsem ze zoufalství jedny natáhla, začal se bratr válet po sedačkách uprostřed obchodu a mezi záchvaty smíchu vykřikoval "Kájínek v gumákách!". Nakonec jsme v jednom zaběhlém obchodě našli "starý" model kožených kozaček na zips se štíhlým podpatkem a klasickou elegantní špičkou.
@Arutha2321 Vždyť ty šaty zabírají víc prostoru než nevěsta 8-O
@Černá_Alison všechny čtvery jsou zbytečně strašně přezdobené
Eště abych to upřesnil my měli dost podobnej vkus, jenže jak jsem se dozvěděl, ona neměla dřív moc odvahu v tom chodit právě kvuli holkám okolo, který měly přesně ty řeči co tady padaly jako lacinost a podobně :)