Babinec aneb hnízdo zmijí

upraveno 1. února 2014 v Rozličný pokec
11314161819106

Komentáře

  • Cona tom ma byť strašné/úchylne? až na tu muziku
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Gardien To je sekce bizár, podsekce šílenosti ;)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Hildegarda Svědčí dobrým dívkám :)
    Krom toho nezapomeň, že chlapi rozeznávaj jen základní barvy, nějaký to bílošedozlatohnědocosi v našich očích vypadá prostě jako neumytý :)
  • @flanker.27 Myslíš konkrétně odstín "šampaň" ? :-)) Po staru "tělovka" :-))
  • @Černá_Alison ty mi konečně vysvětli, jestli jsi holka co nocí bundu s náprsní kapsou, nebo divnej kluk, co se vyzná v módě? Nemám v tom jasno...
  • @Krisa víííííc
  • KDyý ty šaty vidím, tak se chci taky vdávat :(
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Najkrajšie svadobné šaty sú čierno-červené s trochou zlatej.. Akurát by to vyzeralo trocha ako na pohrebe...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Černá_Alison Aháá, tak to je tělovka, konečně vim co to je :D

    Jo, druhý a čtvrtý jsou super :) U třetích to moc přebíjej záda :)
  • upraveno 11. května 2013
    @Phoebea
    Jsem ženská, co má několik almar plných šatů, sukní, kostýmků,... které si šiju sama a ráda je nosím, protože se mi líbí :-) (konfekci nevlastním) Vzhledem k tomu, že stejně to dělávala celý život máma i babička...lidi jsou zvyklí i na hodně extravagantní modely :-)
    I když mi i mámě vlastně vybíral střihy tata a pak bratr. Kdykoliv jsme někam šli, tak přebíhal od jedné k druhé, co přesně si oblékáme, jaké šperky a botky....a my pak na něj čekaly u dveří, když se teprve šel sprchovat :-D Taky nenechal na žádné ženské nit suchou při kritice toho, co se mu nelíbilo....nahlas, aby ho žádná nepřeslechla.
    Vzpomínám, když jsem si šla koupit kozačky a vzala bratra jako poradce, projeli jsme x obchodů v několika městech a vesnicích v okolí...byl to střašný rok - všechny kozačky vypadaly jak kopyta s hrubou podrážkou. A když už jsem ze zoufalství jedny natáhla, začal se bratr válet po sedačkách uprostřed obchodu a mezi záchvaty smíchu vykřikoval "Kájínek v gumákách!". Nakonec jsme v jednom zaběhlém obchodě našli "starý" model kožených kozaček na zips se štíhlým podpatkem a klasickou elegantní špičkou.
  • @Černá_Alison Hmm , tak to já kdybych se zeptala táty nebo bratra na to, jakej střih si mám vybrat, tak na mě čučí jak tele na nový vrata - podobně asi i současný přítel :D - ten by řekl "musel bych to na tobě nejdřív vidět" - no to by mi pomohlo :)))
  • PhoebeaPhoebea I see you
    upraveno 11. května 2013
    @Gardien jůůů :) , jenže kam to nosit, když váš partner odmítá chodit na plesy...
  • @Arutha2321 hmm, trochu kremroloidní :-?
  • @Phoebea Vysvetliť, prosím. :D
  • @Phoebea Čo je to za človeka :O
  • @Arutha2321 Móda a la VIva laVictoria?
  • PhoebeaPhoebea I see you
    upraveno 11. května 2013
    @Gardien @Arutha2321 to znamená, že mi to trochu připomíná kremroli - od toho odvozený novotvar kremroloidní :)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 11. května 2013
    @Gardien Bezva vkus na šaty.

    @Arutha2321 Vždyť ty šaty zabírají víc prostoru než nevěsta 8-O

    @Černá_Alison všechny čtvery jsou zbytečně strašně přezdobené
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Černá_Alison Já sprostá gesta neukazuji :).
  • @Krisa tak nahoď ty šaty :)
  • @Dreamer Tak ty rudý, ty bych snesla !!!
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • @Krisa ty tohle nosíš normálně?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 11. května 2013
    To co povídá Černá Alison je mi povědomý. Já byl taky výhradním módním poradcem svojí ženy. Jak jinak zajistit, aby nosila co se líbí mně a ne jejím kamarádkám :D

    Eště abych to upřesnil my měli dost podobnej vkus, jenže jak jsem se dozvěděl, ona neměla dřív moc odvahu v tom chodit právě kvuli holkám okolo, který měly přesně ty řeči co tady padaly jako lacinost a podobně :)
  • @Dreamer U takových bych se bála, že mi z nich vypadnou prsa... Moment, u takových by mi vypadly prsa, ale bála bych se toho i u podstatně plošších osob. =D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.