Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
Na istej urovni by malo byt vseobecne vzdelanie rovnake. Ved co by si clovek pomyslel o instalaterovi, co nepozna maj s velkym M? Ze je presne tam, kde si zasluzi byt? Blbost.A mimochodom dobry instalater nad zlato
Sorry za OT, posledny krat.
Jo, tohle je poslední.
Ale ty studujes dalej, nie?
Ale čeština je státem povinná - nevím proč literatura - ale maturitní písemku bez hrubek by měl každý maturant být schopen napsat (pokud nemá lékařsky potvrzenou dysgrafii)