Soutěž o knihy, trička, odznáčky či karty s motivy GoT
Ahojte lidi!
Už dlouho tady pročítám všechny příspěvky, spoilery, názory a musím říct, že je tady hrozně fajn parta. Proto jsem se rozhodla nakonec vystoupit z anonymity a také se Vám ukázat. Tedy, nechci ukazovat sebe, ale svůj projekt, který se jmenuje /jak originálně/ Měsíc Písně ledu a ohně. Součástí je také velká hádací soutěž pro všechny fanoušky tohoto úžasného světa od George Martina o mnoho věcných cen - knihy, trička, odznáčky nebo hrací karty. Projekt vznikl jako podpora vysílání třetí série a sama stanice HBO přislíbila ještě další ceny.
Princip je hodně jednoduchý, každý den bude připravena rýmovaná hádanka, která bude odkazovat na nějakou postavu. Úlohou soutěžících je pak tu postavu uhodnout. Jak jsem tak koukala, spoustu z Vás toho ví o Písni mnohem víc než já, takže asi nejsem úplně způsobilá něco podobného pořádat, ale už jsem se do toho pustila a ustupovat určitě nebudu :)
Tak kdyby Vás to třeba zaujalo, stačí se podívat na moje webovky, kde se dozvíte víc.
http://laurdes.cz/?p=1493
Jestli jsou nějaké dotazy, ptejte se, ráda odpovím :)
Už dlouho tady pročítám všechny příspěvky, spoilery, názory a musím říct, že je tady hrozně fajn parta. Proto jsem se rozhodla nakonec vystoupit z anonymity a také se Vám ukázat. Tedy, nechci ukazovat sebe, ale svůj projekt, který se jmenuje /jak originálně/ Měsíc Písně ledu a ohně. Součástí je také velká hádací soutěž pro všechny fanoušky tohoto úžasného světa od George Martina o mnoho věcných cen - knihy, trička, odznáčky nebo hrací karty. Projekt vznikl jako podpora vysílání třetí série a sama stanice HBO přislíbila ještě další ceny.
Princip je hodně jednoduchý, každý den bude připravena rýmovaná hádanka, která bude odkazovat na nějakou postavu. Úlohou soutěžících je pak tu postavu uhodnout. Jak jsem tak koukala, spoustu z Vás toho ví o Písni mnohem víc než já, takže asi nejsem úplně způsobilá něco podobného pořádat, ale už jsem se do toho pustila a ustupovat určitě nebudu :)
Tak kdyby Vás to třeba zaujalo, stačí se podívat na moje webovky, kde se dozvíte víc.
http://laurdes.cz/?p=1493
Jestli jsou nějaké dotazy, ptejte se, ráda odpovím :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.

Komentáře
Jak se to mohlo stát? :-s
EDIT: Kdyžtak můžeš požádat laurdes o zaslání zadání dopředu, ale jestli hádáš pro radost... :)
Je fakt, že taky hádám spíš pro radost, protože si v takové konkurenci na ceny iluze fakt nedělám :-D a nevím, co budu dělat až ta soutěž skončí, protože jsem si už zvykla si vždycky ráno přečíst hádanku a bavit se vzpomínáním na události v Písni :)
@Melindaaaa Nekazím - soutěživé typy potřebují takové vocásky jako jsem já, kterým je to šumák, aby je mohly totálně rozdrtit a pak si na jejich zohavené mrtvole zatančily vítězný tanec :D
Tahle postava mě vůbec nenapadla. Podařilo se mi to horkoťažko naroubovat na dvě jiné, pak jsem zjistila, že jedna už byla, druhá mi zůstala, ale pořád se mi to nezdálo. No a po nápovědě jsem zjistila, že jsem byla mimo. :roll:
Mohla i holka, že jo ;) :D