Soutěž o knihy, trička, odznáčky či karty s motivy GoT

upraveno 30. března 2013 v Akce a hlasování
Ahojte lidi!

Už dlouho tady pročítám všechny příspěvky, spoilery, názory a musím říct, že je tady hrozně fajn parta. Proto jsem se rozhodla nakonec vystoupit z anonymity a také se Vám ukázat. Tedy, nechci ukazovat sebe, ale svůj projekt, který se jmenuje /jak originálně/ Měsíc Písně ledu a ohně. Součástí je také velká hádací soutěž pro všechny fanoušky tohoto úžasného světa od George Martina o mnoho věcných cen - knihy, trička, odznáčky nebo hrací karty. Projekt vznikl jako podpora vysílání třetí série a sama stanice HBO přislíbila ještě další ceny.

Princip je hodně jednoduchý, každý den bude připravena rýmovaná hádanka, která bude odkazovat na nějakou postavu. Úlohou soutěžících je pak tu postavu uhodnout. Jak jsem tak koukala, spoustu z Vás toho ví o Písni mnohem víc než já, takže asi nejsem úplně způsobilá něco podobného pořádat, ale už jsem se do toho pustila a ustupovat určitě nebudu :)

Tak kdyby Vás to třeba zaujalo, stačí se podívat na moje webovky, kde se dozvíte víc.

http://laurdes.cz/?p=1493

Jestli jsou nějaké dotazy, ptejte se, ráda odpovím :)
1242527293032

Komentáře

  • upraveno 23. dubna 2013
    @brbr @Krisa To není možný, můžu dostat PM, koho jste daly? :-o 8-O
  • @Krisa :?: :?: :!:
    Jak se to mohlo stát? :-s
  • upraveno 23. dubna 2013
  • Dneska jsem snad v pohodě :D Takže se dostanu bod před @Krisa? :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • @Krisa Áha, chápu... :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Melindaaaa To netuším, já totiž nevím, kolik mám bodů. Já si hádám pro radost - už jsem to i nestihla a o víkendu budu pryč, takže si pak zahádám mimo soutěž :)
  • upraveno 23. dubna 2013
    @Krisa Ty mi taky zkazíš každou škodolibou radost :D No jo, jsem soutěživá a zlá :D
    EDIT: Kdyžtak můžeš požádat laurdes o zaslání zadání dopředu, ale jestli hádáš pro radost... :)
    Je fakt, že taky hádám spíš pro radost, protože si v takové konkurenci na ceny iluze fakt nedělám :-D a nevím, co budu dělat až ta soutěž skončí, protože jsem si už zvykla si vždycky ráno přečíst hádanku a bavit se vzpomínáním na události v Písni :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @MissUtahraptor Ale furt si myslím, že se to na tu postavu se zavřenýma očima dá našroubovat taky :D (Teda až na P.S. samozřejmě)

    @Melindaaaa Nekazím - soutěživé typy potřebují takové vocásky jako jsem já, kterým je to šumák, aby je mohly totálně rozdrtit a pak si na jejich zohavené mrtvole zatančily vítězný tanec :D
  • @Krisa Ne, zas tak soutěživá nejsem. Třeba mi strašně vadí, když někdo strašně prožívá nějakej týmovej sport a neužívá si u toho tu správnou švandu, ale hraje jen na body....
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Melindaaaa Mně se práve nechce laurdes otravovat, protože mi to přijde zbytečný. Navíc se třeba dostanu i o víkendu na skok na internet, tak bych pak byla za vopruza :D
  • @Krisa Tak v tom případě jsem byla za vopruza taky :D Jsem někdy před 3 nedělema jela do zahraničí na víkend, poprosila jsem o zadání a nakonec jsem taky měla přístup k wifi :D
  • upraveno 23. dubna 2013
    @Anvil Právě, že jsem nevěděla, tak jsem si počkala na nápovědu a pak mi došlo, že to bylo lehké jak facka.
    Tahle postava mě vůbec nenapadla. Podařilo se mi to horkoťažko naroubovat na dvě jiné, pak jsem zjistila, že jedna už byla, druhá mi zůstala, ale pořád se mi to nezdálo. No a po nápovědě jsem zjistila, že jsem byla mimo. :roll:
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Tak jsem dneska zariskovala. Druhý řádek mi sedí perfektně, u prvního mám menší problém s tím chlapcem, ale budiž. Doufám, že se mi to vyplatí. :anxious:
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Dneska mi to přišlo jasné, ale to i včera, takže to může dopadnout všelijak :D
  • Jo, po dlouhých dvou dnech, kdy jsem potřebovala nápovědu, dneska hned po ránu :idea: :-)
  • Dneska pohodička ne? @MissUtahraptor První řádek ti sedí taky, stačí si to dohledat ;)
  • @sveva Já to nehledal, teda, já si to pamatuju :oops:
  • Sakra, tak teď nevím, jestli na to někdo nepasuje líp... :-k
  • @sveva Našel jsem to na wiki, první řádek je dohledatelnej :D :dance:
  • Oh man, já nechci čekat na nápovědu! Jdu hledat... :D
  • Až zahlasuješ, tak mi pošli PM ;) jo jinak, jestli šlo o ten opravdový detail z prvního řádku, tak to na wiki není doslovně, to jsem našel v knížce :D
  • Taky jsem jí dala. Akorát mi tam nepasoval ten syn.
  • upraveno 24. dubna 2013
    @MissUtahraptor šak měla potrat, ne? :-k
  • @Kolikokoli Jo, to jo, ale to přece neříká, jestli by to byl kluk, nebo holka- to mi tam pořád nepasovalo. ;)
  • Mohl to být kluk...
    Mohla i holka, že jo ;) :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.