@Thorar@Krisa Koukněte na toho Okamuru u Krause, já se válním smíchy po podlaze :D (jasné, všichno už jsme to viděli, ale některé vtipy jsou dobré pořád)
@Krisa Ja som dnes zistila, ze jedny z dvoch nohavic, ktore mam pouzitelne a ktore som prave vytiahla z pracky, maju stale na kolene zelenu farbu z brany :(
@Hildegarda Já mám z víkendu na teplákách na pravé půlce zadku růžovou a na levém stehně zepředu bílou, na rukávu mikiny žlutou a z dneška mám na levé půlce zadku kraťas na vodu žlutou :D Aspoň že z rukou a nohy to pustilo :)
@Montezuma3 Jej, to je hezké. Ale tak to nevypadá - jsou to jen malé štětiny bez tyčky a to chytátko je ve tvaru růžové velrybky (ještě máme ve tvaru mašinky).
Komentáře
Když víš, že jde o Okamuru, tak úspornost je opravdu logická ;)
v kabelke boli kluce :)
akurat, ze tu kabelku som vobec nemala na sebe :-k
To není škodolibost, jsem uprostřed malování bytu, to je zvláštní forma solidarity...
Aspoň že z rukou a nohy to pustilo :)