Lampárna

upraveno 31. října 2015 v Rozličný pokec
1282931333464

Komentáře

  • To je pravda :D Ale nevím, proč znamená zrovna džíny teda :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 14. dubna 2013
  • Na rifle mi nešahejte, džíny jsou ZLO! :onfire:
  • http://nafilmu.cz/2013/04/tv-nova-poharek-trpelivosti-pretekl/ určitě už se to tu muselo nekdy v minulosti rozebírat ale zanadavat si proste musim ... konečně někdo napsal jak to je
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • @flanker.27 to je přeci puška, ale možná leží na riflích nebo alespoň na tom, co z nich zbylo :-k
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Aj mňa to napadalo, neviem prečo :-k Nevolá sa nejaká súčasť zbrani Rifle?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • Já to myslel jako slovní hříčku, kdo že to vzal vážně? =D :roll:
  • No já nevím :anxious: je jen málo věcí, které beru váže, diskuse o džínách/riflích k nim naneštěstí nepatří.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 14. dubna 2013
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Lady Sansa:
    =D Úbohé deti v Kráľovom prístavisku hladujú a teba zaujíma nejaká sukňa? Margaery by ti teda dala príučku.
  • Ned Stark si s tím taky nedělal hlavu :D
  • tak mu ju preventívne oddělaly
    Mimochodom k rifle/džiny...
    Uprednostňujem nazov deninky
  • @Gardien deninky :D tak to mě fakt rozesmálo jako máloco
  • Uááááá!
    Nejdřív mi bratr oznámí, že Iron Man trojka už bude na začátku května (původně jsem žila v představě, že na konci března, později na KONCI května :anxious:), a pak zjistím, že u nás v kině NEBUDE ANI JEDNOU S TITULKY! :evil:
    Grrrrrr! Ještě, že zrovna Tony v dabingu docela jde... Ale jestli provedou to samé i s Thorem v listopadu, asi umřu. Na toho má bratr zvát mě a dabovaný Loki by byl má smrt. :other:
  • @MissUtahraptor Ber to tak, že to tam máte alespon s dabingem.
    U nás kino zrušili(kvůli digitalizaci) a je z toho aula,divadlo, atd
  • @M1on Tak já si zase říkám, že tak zle snad ještě není, aby rušili kino v okresním městě, kde jsou další tři větší města a hordy vesniček co by kamenem dohodil.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Mně dabing Downeyho přijde otřesný.
  • @Nevada No, byla jsem traumatizována PODSTATNĚ horšími a oba Iron Many jsem viděla nejdřív v CZ, takže jsem si téměř jistá, že to rozdýchám. :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Jak jsem kdysi dřív byla zvyklá sledovat vše s dabingem, tak teď už bych na dabovaný film šla jen kdybych neměla jinou volbu a chtěla ten film opravdu hodně moc vidět. Což byl naposled tuším případ zrovna Thora :)
    To už raději jedu do kina do 60 km vzdáleného Brna, než jít na dabing 14 nebo 7 km od bydliště. Což by případ třeba Hobita. Toho bych s dabingem radši vynechala a počkala si na DVD.
  • A ja mám rád batmana :P
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • upraveno 22. dubna 2013
    Kde su zase tie **** kluce!?!?

    Neznasam, ked nieco neviem najst. Ci je to zalozka do knihy, nove tricko, faktura alebo pas. Hladam dovtedy, kym to nenajdem a som nervna az slak. Ale pri tom to vobec v danej chvili nepotrebujem.

    Ale kluce od bytu ANO! Vcera vecer som vosla do bytu a rano uz kluce nie su :'-( :wall: :spike:
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Hildegarda Aspoň víš, že budou někde uvnitř...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.